Застосування іонізованої води при болю в нирках

13

січ.

Застосування іонізованої води при болю в нирках

   
Хвороби нирок часто супроводжуються сильними больовими відчуттями.
   
Функція нирок - очищення крові, виведення токсинів з організму. При захворюваннях нирки можуть втратити здатність очищення крові та виведення токсинів з організму. До того ж хвороба часто супроводжується сильним гострим болем, яка буквально сковує все тіло людини.
   
   
Між організмом і зовнішнім середовищем постійно відбувається обмін речовин. З навколишнього середовища організм одержує кисень, їжу, воду. Всі необхідні речовини клітинам доставляє кров. Вона також і виносить все, що необхідно з них видалити.
   
Нирки - основний регулятор кислотно-лужного балансу організму. Нирки разом з сечею з організму видаляють нейтралізовані нелеткі кислоти, солі токсичних кислот і ін. Якщо, змінивши звички харчування, або займаючись спортом, людина втрачає 10 або 15 кілограмів ваги, то всі ці кілограми видаляються через нирки та піт. Саме тому необхідно пити багато води. Не важко зрозуміти, що для видалення кислотних відходів найбільш підходить вода, яка насичена достатньою кількістю лужних речовин і іонів гідроксилу, її pH вище, ніж фільтрована або водопровідна вода. Саме такими властивості й має іонізована лужна вода. У лужній воді краще розчиняються тверді кислотні відходи та легко видаляються через нирки.
   
Потовиділення також вважається одним зі способів видалення кислотних відходів. Це дозволяє завжди підтримувати кислотну середу шкіри, яка охороняє організм від вірусів і бактерій.
   
Запалення нирок (нефрит), отруєння продуктами обміну речовин (уремія), хвороби сечового міхура та інші - це хвороби, які розвиваються при збільшеному кислотному середовищі організму. Лужна вода знижує кислотність і допомагає регулювати осмотичний тиск в нирках.
   
  Ниркові камені На початку, це не великі тверді частинки, до яких прилипають інші. Вони поступово збільшуються, і формуються тверді освіти - камені. Це солі фосфору і сечової кислоти, фосфати та урати, в складі яких кальцій і магній. Для їх формування необхідна кислотне середовище. Кальцій і магній, які знаходяться в солях - пом'якшують вплив кислот фосфору і сечі. Часто можна почути думку, що надто велика кількість кальцію - причина утворення ниркових каменів. Цю думку спростовує те, що в сечовій кислоті кальцій розчиняється, а камені нирок - не розчиняються. Значить, якщо в організм потрапить надмірна кількість кальцію, він буде розчинений і видалений з сечею. Потрапивши в сечовий міхур, кальцій знижує кислотність сечі, формує сприятливе лужне середовище для розчинення ниркових каменів.
   
Тому, вживаючи лужну воду, в якій багато іонів кальцію, зупиняється формування ниркових каменів і поліпшується розчинення вже утворилися каменів.
   
Лужна вода утворює сполуки з 5-6 молекул в порівнянні з водопровідною водою (10-13 молекул), тому іонізованій воді легше проникати крізь клітинні мембрани та тому вона швидше включається в процес обміну речовин, ефективніше нейтралізує токсини, насичує клітини водою і допомагає виводити кислотні залишки через нирки.
   
Для приготування лужної води ми рекомендуємо використовувати іонізатори води. Ви можете вибрати біоактиватор води Акватор - компактні, зручні, економічні та прості в експлуатації. Цей прилад живої та мертвої води ідеально підходить для приготування лужної води за короткий час та його завжди можна взяти в подорож.