Про нас

Команда Akvalekar вітає Вас!

Понад 5 років ми цілеспрямовано розвиваємо культуру пиття найкориснішою для здоров’я води, оскільки вода і є життя !!!

Протягом року людина випиває більше ніж 700 літрів води та ми знаємо яку воду потрібно пити, щоб разом зі 700+ літрами води отримати додатковий заряд бадьорості, енергії, зміцнити здоров’я, нормалізувати гідратацію організму і підтримати правильний кислотно-лужний баланс тіла – все це в сукупності посилить профілактику понад 200 серйозних хвороб.

Ми глибоко розбираємося в роботі проточних і непроточних іонізаторів води (також відомих як електроактиватори води), які дозволяють отримувати живу і мертву воду, в портативних генераторах водневої води – питної води насиченою молекулярним воднем.

Ми працюємо над популяризацією пиття іонізованої та водневої води в першу чергу в масштабах України, оскільки така вода несе колосальний потенціал для здоров’я нації та продуктивності співгромадян. У багатьох східних країнах-довгожителів, наприклад, в Південній Кореї, такі пристрої використовуються в 7-8 родинах з 10, а також у безлічі офісах і лікарнях.

Хто ми?

Аквалекарь – це твій експерт з водневої води, живої води, мертвої води та посрібленій воді. Наш інтернет-магазин Akvalekar є офіційним дистриб’ютором кращих і надійних виробників іонізаторів води та генераторів водневої води з Південної Кореї, Литви, Китаю і Тайваню. Ми все імпортуємо легально і прозоро, і пишаємося цим!

Якщо вам потрібна якісна консультація по терапевтичному або оздоровчого використання водневої води, лужної води, кислої води або за механізмами роботи молекулярного водню в нашому тілі, то ми з радістю вам допоможемо.

Ми не просто продаємо активатори води, а прагнемо професійно донести до наших клієнтів реальні наукові знання про терапевтичних і оздоровчі властивості молекулярного водню.

Наша місія – до 2024 року забезпечити більш одного мільйона співгромадян України можливістю щодня пити іонізовану лужну воду (жива вода) і воду насиченою молекулярним воднем! І звичайно ж важливо мати можливість пити таку воду протягом робочого дня, тому наші клієнти не тільки сім’ї, але і бізнес.

Топ-5 причин чому нас вибирають

1. У нас Ви отримаєте грамотну консультацію, це відзначає більшість клієнтів, які до нас зверталися.

2. Коли ми надаємо підтримку у виборі моделі, ми на стороні клієнта, а не максимального чека – ми даємо чесні порівняння моделей, відразу обговорюємо нюанси, щоб клієнт краще розумів продукт і витрати, пов’язані з його експлуатацією протягом багатьох років (ті ж іонізатори води мають термін служби в районі 10 років).

3. Нам легко забезпечувати надійне гарантійне і післягарантійне обслуговування, оскільки у нас партнерські довгострокові відносини з нашими постачальниками-виробниками.

4. У нас безкоштовна доставка і є можливість купити з оплатою частинами, де покупець не переплачує.

5. Наші прайсові ціни актуальні для бізнесів-платників ПДВ.

6. Ми пишаємося, що імпортуємо продукцію легально, сплачуючи імпортні мита і ПДВ. Повірте, на цьому ринку це роблять одиниці. Ми любимо Україну і тому платимо податки.

Чому обирають нас?

Швидка доставка

Всі товари відправляються протягом 1-2 днів після замовлення

Гарантія на товари

Наявна гарантія на нашу продукцію

Безкоштовна консультація

Наші менеджери допоможуть підібрати потрібну продукцію, згідно Ваших потреб