Проточний іонізатор води: поради щодо вибору

16

січ.

Проточний іонізатор води: поради щодо вибору

   
Іонізатор води - це пристрій, призначений для підвищення якості та користі для здоров'я, пов'язаних з питною водою. Активатор води підключається до водопроводу і встановлюється на стільниці або під раковиною. Існують іонізатори води, яких не потрібно підключати до водопроводу - це непротічні портативні іонізатори води. Потім пристрій використовує процес електролізу для поділу води на кислі та лужні потоки. Дослідження говорять нам, що в цій лужній воді та полягає користь для нашого здоров'я.
   
Таким чином, іонізатори води, по суті, працюють як електролізери води. Електрохімічний процес, який створюється активаторами води, буде відкачувати воду для створення більш кислої води (для побутових дезінфекційних цілей) і більш лужну воду (для питних цілей).
   
Іонізатори води також впливають на негативний окислювально-відновний потенціал (ОВП) води. ОВП - це здатність води діяти як антиоксидант. Якщо у води більш негативний показник ОВП, то вона буде краще і швидше засвоюватися організмом.
   
  Що таке лужна вода і які переваги її вживання?
   
  Лужна вода належить до рівня pH води. Шкала pH варіюється від 0 до 14, де 0 - найбільш кисла, 14 - сама лужна, а 7 - нейтральна. Звичайна питна вода часто має pH близький до 7. Іонізатор води робить воду більш живою, підвищуючи pH приблизно до 8 або 9. Це те, що надає воді здатність нейтралізувати кислоту в вашому тілі.
   
Багато, хто регулярно п'є живу воду, також підтверджують різні переваги, такі як зменшення печії, чудове зволоження, покращення стану шкіри, втрату ваги, очищення товстої кишки та інші корисні властивості.
   
   

Що вам потрібно врахувати, коли ви вирішили купити проточний іонізатор води:

   
 
  • pH і ОВП
   
Перший важливий фактор, який слід враховувати при використанні іонізаторів води - це pH і ОВП. Звичайно, основна мета іонізатора води - підвищити pH і приготувати лужну воду.
   
Чим ширше діапазон pH, тим більше варіантів застосування. У вас буде все: від питної води до води для приготування їжі та води для очищення і дезінфекції. Взагалі, вам потрібен діапазон pH не нижче 3,5-11.
   
Також необхідно враховувати антиоксидантні властивості води, яку дає ОВП. Ідеальний діапазон для ОВП зазвичай становить від +800 до -600. Негативний ОВП являє собою воду з найвищими антиоксидантними властивостями.
   
  • Термін служби фільтра
   
Багато іонізаторів води також пропонують фільтри для очищення води. Це додає ще більше переваг питній воді, видаляючи кислотні речовини та шкідливі відкладення. Зверніть особливу увагу на термін служби фільтра.
   
В кінцевому підсумку фільтр стає основним доповненням, яке може збільшити ваші витрати на йодування води в довгостроковій перспективі. Шукайте фільтр, який не потрібно міняти так часто. Це не тільки економить ваш час, але і позбавляє від необхідності постійно купувати та замінювати фільтри.
   
  • Налаштування та зручність використання
   
Зазвичай іонізатори розбивають рівні pH і ОВП на безліч попередніх налаштувань. Ці пред установки активуються за допомогою кнопок на передній панелі пристрою. Деякі пропонують більш-менш попередні налаштування (зазвичай від 4 до 8), кожна з яких пропонує вищий або нижчий рівень pH. Зазвичай також існує настройка для з лужної очищеної води.
   
Знайдіть пристрій, який дозволяє легко і просто змінювати ваші налаштування. Проточні іонізатори води в нашому інтернет-магазині впорядковують свої настройки за рівнями pH. Кращі активатори води також оснащені світлодіодним дисплеєм для відстежування поточного рівня ОВП і pH.
   
  • Ціна
   
Ціна завжди буде основним фактором при покупці нового приладу. Ми думаємо, що краще розглядати ціну в порівнянні з якістю. Визначтеся з прийнятним для вас ціновим діапазоном, а потім вивчіть варіанти в цьому ціновому діапазоні. Це дозволяє отримати максимальну віддачу від своїх грошей. Ціна - гідний розгляд, але тільки якщо вона береться до уваги серед інших важливих факторів.
   
 

Кращий вибір

   
  Іонізатор води Iontech IT-580
   
   
Це хороший бюджетний варіант від Тайванського виробника IONTECH. Але нехай цінник не вводить вас в оману, це дуже якісний іонізатор води. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче отримати іонізатор води без зайвих витрат.Він пропонує діапазон pH від 4,5 до 11 і ОВП від -300 до -850. Є 4 лужних рівні, 1 нейтральний і 2 кислотних. Активатор води пропонує водні розчини для пиття, очищення, приготування їжі, прання та дезінфекції, а також все, що між ними.
   
Іонізатор води Ionia
   
    Це один з найсучасніших іонізаторів води на ринку від корейського виробника Ionia.
   
Цей іонізатор води має вражаючий набір функцій. Він має різні настройки практично для кожного типу питної води, який вам може знадобитися. Він дозволяє отримувати воду від лужної до кислої з діапазоном pH від 3 (більш кисла) до 12 (більш лужна). Цей іонізатор води також забезпечує діапазон ОВП (окислювально-відновний потенціал) від +600 до -800.
   
Налаштування змінюються одним натисканням кнопки. Існує навіть режим очищеної води, при якому подається чиста питна вода з нейтральним pH.
   
ЖК-дисплей дуже легко працює, тільки один дотик і він дає швидкі та точні свідчення pH і ОВП. Це інтуїтивно зрозумілий і дуже ефективний іонізатор води.
   
Ви завжди можете звернутися до наших фахівців для детальної консультації, коли ви зважилися купити іонізатор води для приготування живої та мертвої води.