Навіщо пити водневу воду?

15

січ.

Навіщо пити водневу воду?

 
Фізіологічну роль активного водню, здатного виступати потужним профілактичним засобом, переоцінити складно. На підставі різних досліджень, було встановлено і доведено, що воднева вода є каталізатором природних обмінних процесів, що забезпечує нейтралізацію активних радикалів на клітинному рівні з їх подальшим виведенням.
   
   
Клінічні дослідження підтверджують, воднева вода корисна для організму в цілому, а також, її вживання протидіє розвитку таких хвороб як: - церебральне ураження мозку;   - гострий панкреатит;   - хвороба Паркінсона;   - хвороба Альцгеймера;   - артрит;   - артроз;   - інфаркт міокарда;   - виразковий коліт та ін.
   
При прийманні різних антиоксидантів часто виникають побічні ефекти, а також майже всі з них мають протипоказані.
   
У водневої води протипоказань немає та побічних ефектів не існує. Молекулярний водень покращує обмін речовин, що підсилює перероблення жирів в організмі, це в першу чергу веде до корекції фігури та нормалізації ваги! Воднева вода уповільнює процес старіння. У зв'язку з тим, що головна причина старіння - це оксидативний стрес, водень допомагає організму ефективно з ним боротися тим самим пролонгуючи молодість і життєдіяльність клітин організму.
   
Помітний ефект від регулярного вживання водневої води можна спостерігати вже через 1-2 місяці:   - нормалізація тиску, зникнення головного болю;   - позбавлення хронічної втоми, підвищення енергії, зменшення стресу, зменшення метеочутливості; - зміцнення імунітету; - зменшення алергічних реакцій; - позбавлення надмірної ваги при звичайному режимі харчування і способу життя; - поліпшення обміну речовин; - зниження больових відчуттів при інтенсивних фізичних навантаженнях; - нормалізація сну.