Чи можна схуднути за допомогою водневої води?

15

січ.

Чи можна схуднути за допомогою водневої води?

Багато нутриціологів наполегливо рекомендують замінити звичайну воду в процесі схуднення - водневою. Воднева вода не тільки полегшить ваш процес втрати кілограмів, але і з легкістю підтримає фігуру, красу і молодість тіла на довгі роки. Адже водень володіє потужним омолоджуючим потенціалом.

   

   

Воднева вода продемонструвала чудові результати в боротьбі із зайвою вагою. Здатність водню відновлювати нормальну роботу клітин печінки та підшлункової залози призводить до зниження в крові рівня цукру, нівелює дію OH-радикалів, блокує руйнування здорових клітин організму. Завдяки цьому нормалізуються обмінні процеси у всіх клітинах, тканинах і органах, що забезпечує відновлення нормального обміну речовин і зниження зайвої ваги.

   

Дуже часто люди, що п'ють водневу воду постійно, відзначали зниження своєї ваги, цей процес відбувався повільно і помірно протягом 1-2 років.  

 
  • Молекулярний водень поглинає оксиданти, які порушують жировий обмін. Науково доведено, що воднева вода допомагає скорочувати вміст жиру в печінці та знижує рівень цукру в крові.
  • Воднева вода стимулює енергетичний обмін. Володіючи негативним окисно-відновлюваним потенціалом (ОВП = -500 мВ), є джерелом додаткової енергії. Тому організму не потрібно запасати енергію у вигляді жиру.
  • Нормалізує внутрішнє середовище організму, воднева вода відновлює роботу органів і системи організму.
  • Воднева вода допомагає доставляти кисень і корисні речовини в усі клітини організму. Поліпшення клітинного харчування показується, і на стані шкіри - стає підтягнутою і пружною.
  • Воднева вода - додаткове джерело внутрішньоклітинної води. При взаємодії водню з оксидантами утворюється звичайна вода, яка сприяє підвищенню гідратації організму.
 

Підтверджено - воднева вода знижує вагу!