Чому воднева вода корисна для спортсменів?

15

січ.

Чому воднева вода корисна для спортсменів?

Медики радять вживати спортсменам і фізкультурникам. Також вона корисна людям з порушеним обміном речовин і страждаючим від ожиріння. Інтенсивні навантаження на організм, з якими мають справу спортсмени, сприяють посиленому споживанню клітинами кисню, що збільшує число оксидантів. Насичена воднем вода виводить з м'язів сечову і молочну кислоти, зменшує ризик ушкоджень, нормалізує енергетичний і жировий баланс.

   

   
Воднева вода впливає на організм, як потужний антиоксидант, що відповідно зменшує окислювальні реакції молочної кислоти на мускулатуру. Молочна кислота, яка виробляється в м'язах при великих фізичних навантаженнях, викликає хворобливі відчуття і знижує швидкість відновлення організму.  
   
При постійній присутності водневої води в раціоні спортсмена, заняття фітнесом більш результативні оскільки, при поєднанні цих факторів, легко досягти збільшення силових навантажень, зниження рівня молочної кислоти в м'язових тканинах, посилює витривалість м'язів. Це допомагає уникнути перетренованості, появи мікротравм, прискорює відновлення організму.
   
Повністю усуває больовий синдром в м'язах після активних занять спортом!