Виразка шлунка: профілактика і лікування лужною водою

13

січ.

Виразка шлунка: профілактика і лікування лужною водою

   
Виразка шлунка - це запалення слизової оболонки стравоходу, шлунка або дванадцятипалої кишки. Виразки мають різні назви в залежності від їх розташування в шлунковій системі: виразка шлунка (виразкова хвороба, що розвивається в шлунку), виразка дванадцятипалої кишки (виразка, яка виникає у верхній частині тонкої кишки) і виразка стравоходу (виразка шлунка).
   
Багато дослідників і лікарів вважають, що більшість виразок викликано бактеріальною інфекцією Helicobacter pylori, яка атакує і послаблює захисні слизові оболонки шлунка, стравоходу і дванадцятипалої кишки, дозволяючи шлунковій кислоті (що містить соляну кислоту), проникнути в чутливу підкладку під нею. І шлункова кислота, і інфекція дратують слизову оболонку і викликають виразку. Вчені виявили, що інфекція може вижити в жорсткому кислому середовищі шлунка, тому що він виділяє ферменти, що нейтралізують кислоту, дозволяючи цій спіралеподібній бактерії оселитися в «безпечній» області - захисній слизовій оболонці, а потім проникати через підкладку.
   
Багато хто також вважає, що причини виразки - це зневоднення та окислювальний стрес. Дослідники, які дотримуються цієї думки, відзначають, що приблизно 40 відсотків населення є носіями бактерії Helicobacter pylori, але тільки в одного з п'яти людей, інфікованих цією бактерією, насправді розвиваються виразки.
   
Лікарі, дотримуються цієї теорії та вважають, що, коли люди не п'ють достатньо води, слизова оболонка їх шлунка і дванадцятипалої кишки не може утворювати товстий шар слизу, необхідний для захисту від дуже кислого шлункового соку. Таким чином, слизовий шар більш піддається атакам бактерії цієї інфекції.
   
   
При виразці шлунка необхідне правильне і постійне пиття води.
 
В одному з дослідження іонізованої води, вчені вирішили виявити наявність позитивного ефекту прийняття лужної води під час виразки шлунка.
   
В результаті при змінюваному pH від 8.5, і концентрації водню в 0.07, 0.22 і 0.84 ppm був виявлений ​​високий зв'язок зі сповільнювальним ефектом при хворобі. Маркером запальної реакції були: активність мієлопероксидази, в якості допоміжного маркера використовували кінцевий продукт перекисного окислення ліпідів - малоновий діальдегід. Гістологія шлунка також показала процес високої залежності зі сповільнювальним ефектом. Рівень 8-OHdG в аналізі крові виявив пропорційну залежність від pH води. Ефективність впливу прийняття води при pH 9.5 виявилася значно вище, ніж чим при pH 8.5.
   
8-OHdG - модифікований нуклеозид, який виникає в молекулі ДНК в результаті впливу активних форм кисню та інших факторів. Він має виражені мутагенними властивостями, і тепер розглядається у якості клініко-лабораторного маркера окисного стресу і розвитку пухлини.
   
Лужна іонізована вода проявила себе, як ефективний засіб в загоєнні виразки слизової шлунка, а зв'язок зі сповільнювальним ефектом безпосередньо залежить від pH і концентрації водню. Причиною цього - лужна вода безпосередньо взаємодіє з цільовою тканиною, а надмірна концентрація водню в крові нейтралізується глікогеном в печінці, надаючи пригнічений ефект. В результаті лужна вода може захистити здорових людей від пошкоджень шлунка, викликаних окислювальним стресом.
   
Для приготування лужної води в домашніх умовах досить купити прилад для отримання живої та мертвої води. Активатор живої та мертвої води купити можна в нашому інтернет-магазині Аквалекарь.