Вплив водню на серцево-судинні захворювання

13

січ.

Вплив водню на серцево-судинні захворювання

   
У травні 2019 року світ побачив результати нового дослідження від групи словацьких та американських вчених: "Новий підхід до профілактики та лікування серцево-судинних захворювань. Молекулярний водень значно знижує вплив окисного стресу ".
   
Як водень впливає на лікування серцево-судинних захворюваннях.
   
Основна причина смерті в усьому світі вважається саме серцево-судинні захворювання (ССЗ). Сигарети, алкоголь, нездорове харчування, відсутність фізичного навантаження - всі ці фактори підвищують ризик інфаркту та інсульту. Але як організму справитися з цим і допомогти йому, крім дотримання здорового способу життя?
   
  Вчені після тривалого часу досліджень молекулярного водню при таких захворюваннях, пов'язаних з окислювальним і запальним стресом, радіаційно-індукованим захворюванням серця, ішемії-реперфузійного пошкодження, інфаркт міокарда і мозку, зберігання серця, пересадка серця та інших дізналися відповідь на це питання. Під час лікування і профілактики, пацієнти під наглядом вживали водень в різних формах, наприклад, робили інгаляцію воднем, пили водневу воду або робили ін'єкцію фізіологічним розчином, збагаченим воднем.
   
   
В ході дослідження, водень показав свою здатність пригнічувати прозапальних цитокінів, надлишкової продукції АФК і активації фактора транскрипції антиоксиданту Nrf2.
   
9 факторів впливу водню на серцево-судинні захворювання, які з'ясували в ході наукових досліджень.
  1. Покращує загальну функцію серця: дослідження показали, що водень зменшує вплив аритмії та значно покращує функцію серця. Воднева вода запобігає гіпертрофії серця, покращує серцеву функцію, знижує окислювальний стрес і пригнічує запалення.
  2. Покращує функцію серцевих шлуночків: дослідження показало поліпшення систолічного тиску в правому шлуночку при введенні водневих ін'єкцій. Водень сприяє поліпшенню функції пошкодженого лівого шлуночка, а також має захисну дію.
  3. Захищає під час ішемії-реперфузійного пошкодження: ішемія (недостатнє кровопостачання органу або частини тіла) і реперфузія (процес відновлення кровотоку до органу або тканини) є частою проблемою при серцевих захворюваннях. При вдиханні водню, він проявляє міокардіальний (м'язову тканину в серці) захист від пошкодження, викликаного ішемією. Під час дослідження прийшли до висновку, що водень зменшує ймовірність інфаркту (порушення кровопостачання органу) і підтримує серцеву функцію, з чого випливає, що використання інгаляції воднем може бути корисним при запланованих коронарних втручань.
  4. Зменшує гіпертрофію і фіброз серця: гіпертрофія серця (аномальне збільшення тканини серця через збільшеного розміру її клітин) вважається адаптивною реакцією, необхідною для підтримки серцевого викиду у відповідь на стрес, але стійка гіпертрофія серця в кінцевому підсумку призводить до застійного серця. Вчені прийшли до висновку, що серцевої недостатності часто передує гіпертрофія лівого шлуночка. Результати дослідження показали, що введення водню запобігає гіпертрофії серця і покращує серцеву функцію.
  5. Знижує високий кров'яний тиск. Підвищений кров'яний тиск безпосередньо пов'язаний зі смертністю від серцево-судинних захворювань. Дослідження показує, що систолічний тиск лівого шлуночка та діастолічний тиск лівого шлуночка були значно поліпшені при вживанні водневої води. Вода, збагачена воднем, знижує систолічний артеріальний тиск. Вчені прийшли до висновку, що споживання водню допомагає відновити систолічний артеріальний тиск. Після тривалої профілактики водневою водою, високий кров'яний тиск у пацієнтів зазвичай знижувався, а деякі пацієнти досягли нормального рівня.
  6. Нормалізує рівень холестерину: ЛПВЩ (ліпопротеїни високої щільності) - це «хороший» холестерин, а ЛПНЩ (ліпопротеїни низької щільності) - «поганий» холестерин. Високі рівні ЛПВЩ знижують ризик серцевих захворювань, оскільки вони видаляють ЛПНЩ. Водень сприяє зниженню загального рівня холестерину (що добре), знижує окислювальний стрес в плазмі та знижує запальний статус.
  7. Знижує рівень цукру в крові: захищає організм від пошкоджень, викликаних високим рівнем цукру в крові, включаючи серцево-судинні захворювання. Комплексне дослідження дійшло висновку, що вживання водневої води знижує рівні глюкози, інсуліну і тригліцеридів в плазмі до рівнів, що досягаються шляхом обмеження дієти. При вживанні водневої води, у пацієнтів нормалізувався тест на толерантність до глюкози.
  8. Захищає кровоносні судини: дисфункція ендотелію викликає накопичення ушкоджень судин і викликає хронічне запалення, за яким слід атеросклероз і серцево-судинні захворювання. Дослідження показує, що воднева вода може запобігати напруга зсуву судин, що викликає ендотеліальну дисфункцію.
  9. Має ефект відновлення після зупинки серця: інгаляція воднем недавно була схвалена як медична процедура для лікування синдрому після зупинки серця в японських лікарнях. Цей метод показав, що 96 годин виживання значно покращилися в групі, що одержувала інгаляцію воднем.
   
Хвороби серця, безсумнівно, є однією з основних причин смерті у світі. Інгаляції воднем і вживання водневої води показують, що ці способи можуть допомогти зменшити або запобігти серцевим захворюванням. Для приготування водневої води в домашніх умовах можна використовувати генератори водневої води або водневі пляшки для вашої ж зручності.