Профілактика лужною водою хвороби шлунка

13

січ.

Профілактика лужною водою хвороби шлунка

   
Більшість людей вживають для профілактики лужну воду. Ще частіше лікарі призначають для лікування таких захворювань:
   
· Коліти; · Гастрит; · Запальні процеси в підшлунковій залозі; · Дискінезія жовчних проток; · Хронічна жовтяниця.
   

Лужна вода - це вода, у якій рівень кислотності вище 7.1 рН. Внутрішнє середовище організму людини, крім шлунку і шкіри, має лужне середовище, тому споживання лужної води сприяє відновленню кислотно-лужного балансу організму.

   
   
Існує кілька головних тем, які піднімаються у зв'язку із застосуванням лужної води. Вивчивши наукові публікації та проаналізувавши ряд інформації, ми з'ясували, як іонізована вода впливає на хвороби шлунка.
   
Печіння за грудиною і в стравоході, кислуватий і гіркий присмак у роті виникають, коли шлунковий сік, який має завдяки сильній соляній кислоті pH <3, потрапляє в стравохід.
   
Зазвичай лікування зводиться до застосування дієти, що щадить і медичних препаратів, які називають інгібіторами протонної помпи (системно впливають на причини виникнення печії) та антацидів (нейтралізують кислотність).
   
Але навіщо тоді іонізувати воду? Лужна вода в цьому випадку є, в першу чергу, як раз антацидом.
   
Швидкість зниження кислотності шлунка залежить від кількості лужної води, яка потрапила в шлунок і значення її pH. Чим більше лужної води випивається, і чим вище її pH, тим швидше зменшується кислотність шлунка, і тим більше виділяється соляної кислоти для нейтралізації лужної води.
   
Проводилось дослідження, яке підтверджує, що вода з pH 8,8 може руйнувати фермент, який бере участь у формуванні шлункового соку - пепсин. Він зберігає стабільність до pH - 7,4, а його руйнування тягне за собою зниження кислотності. Варто зауважити, що дослідження проводилися в лабораторії, для підтвердження ефективності для організму людини необхідні масштабні клінічні дослідження.
   
  Щоб перетравлювати їжу і знищувати з нею бактерії та віруси, внутрішнє середовище шлунка є сильно кислотне (pH ~ 4). Зрозуміло, що коли лужна вода потрапляє в шлунок і реагує з кислотою шлунка, її pH (лужність) зменшується. Зменшується і кислотність шлунка (pH підвищується). Коли значення pH внутрішнього середовища шлунка підвищується до 4,5, стінки шлунка починають виділяти більше соляної (шлункової) кислоти HCl і таким чином знову відновлюють первісну кислотну середу (pH = 4).
   
Дуже часто лужну воду призначають приймати при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Це пов'язано з тим, що коли вода потрапляє в шлунково-кишковий тракт, вона безпосередньо сприяє швидкому приведенню діяльності його органів в норму. Завдяки цьому рівень кислотності та мікрофлора в шлунку стабілізуються. Відновлюється цілісність слизових оболонок кишківника, що зумовлює користь від застосування лужної води при різних запаленнях шлунково-кишкового тракту.
   
Коли ви починаєте вживати лужну воду, перше, що ви відчуєте це зменшення болю в шлунку. Якщо до цього у вас були часті отруєння і розлади шлунку, і ви постійно носили з собою активоване вугілля, приймаючи їх при перших ознаках розлади, то вживаючи на постійній основі лужну воду - таблетки більше не знадобляться.
   
Яку воду ми п'ємо і скільки ми її п'ємо в день - це питання дуже важливе. Вода - це наше самопочуття і здоров'я. Іонізована вода внаслідок своїх лужних якостей проникає всередину клітини, очищає її від токсинів, шлаків, продуктів метаболізму, оздоровлює її.
   
Готуйте лужну воду в домашніх умовах за допомогою приладу живої та мертвої води - електроактиватора води Aquator Vivo Silver.