Воднева вода – омолоджуючий ефект

13

січ.

Воднева вода – омолоджуючий ефект

   
Ми всі знаємо, що водень - це потужний антиоксидант і зменшує окислення. Але мало хто знає, що Японія, країна, яка славиться не тільки своїми технологіями, а й косметикою, активно використовує водень для омолодження.
   
Зупинити передчасне старіння, підтягнути та омолодити шкіру, усунути акне і пігментацію, зволожити та відновити pH-баланс і захистити від ультрафіолету. І це далеко не весь список корисних властивостей водневої води.
   
Проведено понад 2000 досліджень в передових лабораторіях Японії, Кореї, США, Китаю і Європи, опубліковано більше, ніж 100 публікацій в наукових виданнях про терапевтичні властивості водню.
   
Що таке воднева вода?   З уроків хімії ми пам'ятаємо, що водень перший елемент в таблиці Менделєєва і найменша, легка, і поширена у Всесвіті, молекула. Це також один з двох основних компонентів води, яка покриває 71% поверхні землі та становить не менше 70% людського тіла. Вперше заговорили про корисні властивості водню тільки у 2007 році, коли японські вчені опублікували дослідження в науковому виданні Nature Medicine. Вони з'ясували та довели, що воднева вода - природний і дуже потужний антиоксидант, що винищує вільні радикали на клітинному рівні.
   
В Японії розробники використовують запатентовані технології з метою отримання водневої косметики та збереження терапевтичної концентрації водню в її складі. Доведено, що саме воднева косметика ефективніше омолоджує, сприяє терапевтичному відновленню і регенерації шкіри.
   
«Вода, збагачена воднем - справжній« Священний Грааль »у боротьбі за молодість шкіри! Це могутню антиоксидантну зброю проти руйнівних окислювальних процесів, що відбуваються в наших клітинах, під впливом вільних радикалів. Hydrogen Rich Water куди ефективніше зволожує шкіру, ніж гіалуронова кислота або рослинні масла », - впевнений всесвітньо відомий beauty-майстер доктор Ніколас Перриконе.
   
Доктор Перриконе один з перших почав досліджувати властивості та застосування водневої води для омолодження. А у 2017 році випустив повноцінну лінію по догляду за шкірою Dr. Perricone H2 Elemental Energy line, де ключовим інгредієнтом формули якраз і стала воднева вода.
   
У дослідженні, опублікованому в Journal of Photochemistry and Photobiology підтверджується, що регулярні водневі ванни (протягом 3-х місяців, виходячи з досвіду) значно скорочують прояв зморшок на шиї, зоні декольте і сприяють комплексному омолодженню організму.
   
Як воднева вода впливає на шкіру?
   
   
Старі, пошкоджені вільними радикалами, клітини характеризуються низьким енергетичним зарядом, необхідним для регенерації, прийманням поживних речовин і виведення шлаків. Водень ж насичує їх енергією, сприяє появі нових енергетичних центрів (мітохондрій), які перезаряджають і омолоджують шкіру на клітинному рівні. У сукупності ж, воднева вода дозволяє зупинити окислювальні процеси, відновити енергобаланс і обмінні процеси, а значить, сприяти появі нової життєздатної клітинної структури.
       
  • Усуває зморшки та запобігає появі нових;
  • Підтягує шкіру і покращує її тонус;
  • Знімає набряки та прибирає синці, і мішки під очима;
  • Бореться з пігментацією, постакне, освітлює і вирівнює рельєф шкіри;
  • Загоює запалення, звужує пори та зменшує сліди акне;
  • У 6 разів ефективніше зволожує, ніж звичайна або термальна вода, а також відновлює pH баланс в клітинах шкіри;
  • Захищає від ультрафіолету і знімає роздратування і почервоніння після сонячних опіків.
  • Водневу воду можна виробляти й в домашніх умовах, для цього достатньо буде придбати генератор водневої води.
   
Як це працює: портативний генератор у вигляді пляшок, глечика або спрею на 96% насичує воду чистим воднем, що утворився в результаті електролізу всього 4% води.
   
У нашому магазині ви зможете придбати генератор водневої води від виробників з високоякісними мембранами, які насичують воду виключно іонами водню.