Лікування псоріазу водневої водою

13

січ.

Лікування псоріазу водневої водою

   
Псоріаз - це хронічне шкірне захворювання, яким страждає 2-3% всього населення. Гіперпроліферація (основне патологічне явище при псоріазі) пошкоджених клітин епідермісу шкіри людини призводить до утворення хронічних еритематозних бляшок із запаленням на тілі. До 20% людей з псоріазом страждають артритом, у них часто виникають проблеми з нігтьовою пластиною, зазвичай це проявляється у вигляді ямок і жовтуватого кольору. Ці симптоми, включаючи біль і свербіж, значно погіршують якість життя, а ураження шкіри впливають на фізичне здоров'я і психічний стан.
   
Ефективність водневої води в боротьбі з псоріазом Під час дослідження від японських вчених, люди з псоріазом щодня випивали 1.5 - 2 літри водневої води протягом 8 тижнів. До цього люди страждали від псоріазу від 10 до 20 років і лікування звичними нам методами не допомагали до кінця вилікувати це захворювання. У багатьох з них також був ревматоїдний артрит. Люди, які страждають на псоріаз, часто страждають і ревматоїдний артрит.
       
Одна з причин хронічних запальних захворювань - це участь активних форм кисню (АФК). Оскільки, вода, яка насичена молекулярним воднем позитивно впливає на відновник АФК - вона ефективно бореться з псоріазом, парапсоріазом і бляшками.
   
Водночас 24,4% пацієнтів користувалися водневими ваннами - вони досягли 75% поліпшення показника індексу тяжкості площі псоріазу (ІТПП) в порівнянні з контрольною групою. Повністю вдалося позбутися від псоріазу 33.3% пацієнтів і частково - 66,7% позбулися захворювання. І це всього протягом 8 тижнів. За результатами дослідження, вчені прийшли до висновку, що крім вживання водневої води, варто застосовувати водневі ванни для поліпшення стану при хронічному запаленні захворювання шкіри.
   
Після досліджень, японські вчені зробили висновок, що вживання водневої води, досить ефективне при лікуванні псоріазу, включаючи навіть тих людей, які раніше не реагували на звичайну терапію. Це дослідження показало, що водень має терапевтичні властивості проти псоріазу.
   
   
Атопічний дерматит Додатково, останні кілька років активно почали вивчати дію молекулярного водню при шкірних захворюваннях, як хронічного, так і середнього характеру. У Кореї, вчені провели дослідження, де з'ясували як, впливає воднева вода на алергічне запальне захворювання шкіри, що характеризується порушенням імунологічних реакцій. Протягом 4 тижнів застосовували воду, насичену молекулярним воднем - внутрішнім і зовнішнім методом. Після експерименту вдалося побачити, як вживання водневої води знищило ініціаторів запалення, таких як Th1, Th2, і прозапальних цитокінів - одні з головних чинників зародження дерматиту в організмі людини.
   
Для профілактики та лікування псоріазу водневу воду можна приготувати в домашніх умовах за допомогою генератора водневої води. Ви можете вибрати проточний генератор водневої води для приготування води, насиченою молекулярним воднем у великій кількості або скористатися водневою пляшкою для приготування такої води не тільки вдома, а й у подорожі.