Профілактика та лікування пародонтозу водневою водою

13

січ.

Профілактика та лікування пародонтозу водневою водою

   
Незалежно від нашого віку, більшість з нас прагне до правильного догляду за порожниною рота. Забудьте про різні ін'єкції або антивікові креми - чисті білі зуби та здорові ясна часто можуть на роки змінити нашу зовнішність краще, ніж що-небудь ще.
   
Навіщо потрібно доглядати за порожниною рота? Це практика, що б захистити нашу порожнину від бактерій, хвороб і проблем (таких, як неприємний запах з рота) шляхом регулярного чищення зубів і чищення ясен.
   
В університеті Окаяма в Японії вчені вивчали позитивний вплив води, збагаченої воднем, на старіння тканин пародонту. Вони виявили, що вживання води з молекулярним воднем пригнічує шкідливу дію окисного стресу на зуби, зубну емаль, ясна та особливо на тканини під яснами.
   
Комплекс тканин, що оточують зуб і утримують його в альвеолі, називається пародонтом. Відповідно запалення цих тканин в медицині називають пародонтозом. У міру прогресування це стоматологічне захворювання руйнує зв'язки зуба і кісткову тканину щелепи. Надалі зуби починають розхитуватися і випадають, на тлі чого можуть виникати абсцеси та свищі.
   
Активні форми кисню (АФК), включаючи супероксид, перекис водню і гідроксильні аніони, є продуктами нормальної імунної реакції проти бактеріальних патогенів. Однак гіперпродукція АФК викликає окислювальний стрес, і такі умови ушкоджують ДНК, білки та ліпіди в тканинах людини.
   
Стоматологічні клінічні дослідження показали, що пародонтит позитивно взаємопов'язаний з підвищеним окислення ліпідів, ДНК і білків в ясенний щілинній рідині, слині або крові. Це показує, що окислювальний стрес бере участь в патогенезі пародонтозу. Зниження окисного стресу шляхом прийому антиоксидантів могло б мати потенційну терапевтичну цінність в поліпшенні періодонтиту. Молекулярний водень потужний антиоксидант, який сприяє зниженню окисного стресу в організмі.
   
Провівши дослідження, в якому взяло участь 13 людей, вчені з'ясували, що група, яка вживала протягом 8 тижнів водневу воду змогли поліпшити свій стан і зменшити пародонтит. Також, вони відзначили, що зменшилася кількість зубного нальоту.
   
   
Зубний наліт - це липка речовина, яке прилипає до поверхні рота, зубів і ясен. При вживанні в їжу цукру - це «підживлює» зубний наліт і змушує його виробляти їдку кислоту.
   
Воднева вода допомагає нейтралізувати кислоту і захистити наші зуби. Відмінна новина для будь-якого з нас, хто любить солодке. Вода, насичена воднем також багата мінералами, які необхідні нашим зубам, щоб залишатися здоровими та сильними.
   
Що б приготувати водневу воду, можна використовувати генератор водневої води або водневу пляшку, яка завжди буде з вами. Також лікарі рекомендують використовувати водневий іригатор для порожнини рота.
   
Численні дослідження підтвердили припущення про те, що щоденне зрошування за допомогою імпульсного водоструминного апарату покращує здоров'я порожнини рота. Все більше людей вважають за краще купувати іригатор для порожнини рота, ніж звичайну зубну щітку. Основна мета зрошення порожнини рота - зменшити кількість шкідливих бактерій і, отже, знизити ризик і серйозність захворювань пародонту.
   
Водневий іригатор - це новий тип орального іригатора, який використовує водневу очищену воду для чищення ясен і зубів. Воднева вода володіє стерилізуючим ефектом. Це перший у світі іригатор, який може створити водневу воду за допомогою вбудованого гідрогенного генератора. Цей іригатор краще очищає область навколо брекетів, мостів або імплантатів. Зменшує запальні процеси, карієс і кровоточивість ясен, краще усуває запах з рота внаслідок стерилізації водневою водою.
   
Ви можете заощадити величезну суму грошей, використовуючи водневу воду для догляду за зубами та порожниною рота. У нас є багато приводів для усмішки - тому потрібно правильно доглядати за нашими зубами.