Профілактика розладу кишківника лужною водою

13

січ.

Профілактика розладу кишківника лужною водою

   
Кожна людина у своєму житті, як мінімум один раз стикається з такою неприємною проблемою, як діарея. Діарея може проявитися як у дорослого, так і у дитини, а причиною цього можуть бути різноманітні. У будь-якому випадку з розладом кишківника, організм людини втрачає воду та електроліти (солі).
   
Чим довше людина страждає від розладу кишківника, тим більша ймовірність, що організм зіткнеться зі зневодненням і порушенням водно-сольового балансу. Ці порушення часто відбиваються на загальному стані людини та особливо небезпечні в дитячому віці.
   
  Важливо знати, що не вся вода підходить для того, щоб відновити водно-сольовий баланс.
   
У такому випадку лікарі рекомендую пити воду, насичену солями та з pH 8-12.
   
Оптимальним рішенням у профілактиці та боротьбі з діареєю є лужна вода.
   

Лужна вода - це природний стимулятор і антиоксидант, використовується для пиття, лікування, приготування їжі, миття овочів і фруктів.

   
Оздоровчий ефект при прийомі лужної води зареєстрований і описаний в дослідженні Н. В. Воробйової при вивченні мікрофлори кишківника. Відзначалася стимуляція зростання нормальної анаеробної флори. Позитивний вплив трактувалося лікарем як поліпшення середовища проживання і сприятливого мікроекологічного фону для зростання аутомікрофлори.
   
   
У дослідженні університету медичних наук Shiga відзначили, що в результаті подвійних сліпих клінічних тестів лужної іонізованої води та чистої води, лужна іонізована вода була більш ефективною, ніж чиста вода проти хронічної діареї, захворюванні черевної порожнини (розлад шлунка) і в разі з лужною водою, був повний темп поліпшення (полегшення при захворюваннях черевної порожнини).
   
  Коли людина щодня вживає лужну воду, що відбувається з організмом:
  • зміцнення імунітету, підвищення витривалості організму;
  • нормалізація травної, кровоносної, сечостатевої, нервової системи;
  • прискорення обміну речовин;
  • висока опірність до простудних і інфекційних захворювань.
  • поліпшення загального самопочуття;
  • підвищення витривалості, прилив життєвих сил;
  • спокійний сон;
  • стресостійкість.
   
Лужна вода допомагає нормалізувати кислотність крові, усунути зневоднення, вивести токсини з організму. Також вона дуже корисна для травної системи. Завдяки своєму лужному складу ефективно усуває печію, біль в шлунку і допомагає впоратися з розладом кишківника.
   
Для правильного приготування лужної води краще використовувати перевірені прилади - іонізатори води.У нашому магазині ви маєте можливість купити активатор води  - апарат для живої та мертвої води Акватор, який за лічені хвилини зможе приготувати лужну, кислотну та срібну воду.