Користь водневої води при профілактиці онкології

13

січ.

Користь водневої води при профілактиці онкології

   
Рак - основна причина смерті в усьому світі, і його захворюваність продовжує зростати. За останні півстоліття ми досягли значного прогресу в фундаментальних і клінічних дослідженнях раку, що призвело до зниження захворюваності та смертності від деяких видів раку. Це значною мірою пов'язано з первинною профілактикою і раннім визначенням раку, а не з ефективністю будь-якого конкретного препарату.
   
Сучасні методи лікування, включаючи променеву терапію, хімієтерапія, пункцію тонкою голкою і хірургічне втручання, можуть не завжди добре позначатися на розвитку хвороби, оскільки їх використання може збільшити кількість циркуляційних пухлинних клітин і сприяти прогресуванню раку і віддаленим метастазам.
   
Стратегії точного лікування, засновані на первинних виявленнях, не показали ефективності у більшості онкохворих, при цьому розробленні точні ліки доступні тільки для 3-13% пацієнтів. Дослідження показали, що націлена терапія викликає високе виділення всіх білків організму, що призводить до метастазування раку. Щоб уникнути цих проблем, необхідні альтернативні методи лікування раку.
   
Воднева терапія - нова і швидко розвиваюча в області досліджень. Ряд аналізів показало, що водень має антиоксидантну та протизапальну дію, і, оскільки виникнення та прогресування раку тісно пов'язані з перекисним окисленням і запаленням, водень може зіграти велику роль в боротьбі з раком.
   
У дослідженнях китайських вчених з 82 пацієнтами у яких був виявлений рак на III та IV стадії був виявлений позитивний ефект в профілактиці та допомоги впоратися з хворобою за сприянням водню. Кожен день пацієнти проходили водневу терапію за допомогою інгаляції воднем. Після перших 4 тижнів інгаляції почали надходити перші відгуки від пацієнтів, а саме: у безлічі з них зменшилася стомлюваність, безсоння, анорексія і біль. У 41,5% пацієнтів покращився фізичний стан, причому кращий ефект був досягнутий у пацієнтів з раком легенів, а найнижчий - у пацієнтів з раком підшлункової залози та гінекологією. У 58 пацієнтів з підвищенням одного або декількох аномальних пухлинних ознак - були знижені через 13-45 днів (в середньому 23 дні) після інгаляції водню в 36,2%. Найбільше зниження ознак спостерігалося при раку легенів, а найменше - при злоякісних новоутвореннях підшлункової залози та печінки. З 80 людей з пухлинами, видимими на зображеннях, загальний рівень захворювання склав 57,5%, при цьому повна або часткова ремісія настала через 21-80 днів (в середньому 55 днів) після інгаляції водню.
   
Вчені підсумували, що інгаляція воднем - відмінний метод для профілактики раку і для поліпшення самопочуття під час лікування
   
Наприклад, хімієтерапія - важливий метод лікування злоякісних пухлин. Однак хімієтерапевтичні препарати, часто викликають неприємні побічні реакції у вигляді пекучого болю і гіперчутливості. Багато досліджень підтвердили той факт, що пацієнти, які вживали воду, насичену воднем під час хімієтерапія, відчували себе значно краще, ніж інші пацієнти.
   
Для профілактики хвороб ви можете приготувати водневу воду в домашніх умовах за допомогою водневої води. У нашому інтернет-магазині Аквалекарь ви можете вибрати для себе відповідний прилад, наприклад водневу пляшку - портативний генератор водневої води дозволить вам вживати воду незалежно від вашого місцеперебування, а також в деяких з них є функція інгаляції воднем.