Дія лужної води при лікуванні онкології

13

січ.

Дія лужної води при лікуванні онкології

   
В Японії лужну воду часто називають «збагачена енергією вода». А все тому, що така вода, більше насичена кальцієм, магнієм, натрієм, калієм і в ній у два рази більше кисню. Це те, що потрібно нашому організму щодня.
   
Іонізована вода має негативний окислювально-відновний потенціал, і молекули води в ній розташовані в більш дрібному скупченні, ніж у звичайній воді. Все це допомагає стримувати поширення раку і допомагає прямо або побічно вбивати ракові клітини.
   
Звичайна водопровідна вода має рівень pH близько 7,5. Лужна вода має вищий pH від 8 до 9. Чим вище число, тим лужніше. Чим менше число, тим кисліше.
   
Іонізована вода діє на рак за трьома основними напрямками.
   
Шляхом негативного окисно-відновного потенціалу (ОВП), така вода нейтралізує вільні радикали (АФК - активні форми кисню), роблячи молекули кисню доступними для ракових клітин для уповільнення зростання раку, або для знищення ракових клітин. Це відбувається за допомогою гідроксильних іонів в іонізованій воді.
   
Ракові клітини не можуть існувати в лужному середовищі. Доктор Кейчі Морішіта у своїй книзі «Прихована правда про рак» стверджує, що якщо кров стає більш кислою, то ця надлишкова кислота повинна відкладатися десь в організмі. Якщо такий процес триває з року в рік, кислотність в цих областях постійно збільшується, і їх клітини починають відмирати.
   
Інші клітини в ураженій області можуть вижити, перетворюючись на злоякісні. Злоякісні клітини не реагують на команди мозку. Вони піддаються неконтрольованому клітинному діленню і це вже переходить в рак.
   
   
    Це не перша теорія про те, що рак - це результат окислення організму, оскільки злоякісні клітини є кислотними, а здорові - лужними. Тут і виникає питання, чому після успішно проведеної операції, не змінивши кислотність середовища організму, знову з'являються злоякісні новоутворення. Отже, усунення причин ракових захворювань можна отримати при застосуванні лужної води, оскільки кислотність організму буде зменшуватися.
   
Сучасна медицина розглядає ці злоякісні клітини як бактерії або віруси. Для лікування раку зазвичай використовують хімієтерапія, променеву терапію і хірургічне втручання. Однак жоден з цих методів лікування не допоможе, якщо після всього цього залишиться кисле середовище.
   
Що б підтвердити цю теорію, в Німеччині, вчені провели дослідження на мишах, при якому побачили ефективність впливу лужної води в лікуванні злоякісних пухлин. У піддослідних помітно покращилася імунна система при вживанні лужної води: кількість антитіл, що виділяються селезінкою у них збільшилася у 2,4 раза.
   
Також є науково підтверджені факти, що при впливі на пошкоджені раком ділянки шкіри лужним розчином високої концентрації (pH> 13), ракові клітини гинуть. В утвореній новій шкірі не залишається ніяких слідів захворювання.
   
Іонізована лужна вода допомагає при лікуванні та профілактиці багатьох захворювань. Вчені та лікарі, все більше, проявляють інтерес до цієї води. Нині актуальним стає використання іонізованої лужної води в медичній практиці вченими та лікарями. В Азії пацієнтам регулярно прописують пити лужну воду, яка вважається у них обов'язковою частиною лікування. Вона проявляє лікувальний ефект католіта (жива вода) і аноліта (мертва вода). Крім того, іонізована вода виводить з організму багато токсичних продуктів життєдіяльності.
   
Приготувати іонізовану воду легко і в домашніх умовах за допомогою іонізаторів води. З апаратом для живої та мертвої води ви можете ознайомитися або активатор води придбати у нас на сайті або зателефонувати +380506032623 для докладної консультації.