Роль водневої води в менопаузі

13

січ.

Роль водневої води в менопаузі

   
Приблизно в 51-53 роки жінка стикається з менопаузою. У народі часто можна почути синонім менопаузи - «клімакс». Що ж це таке? Це природний процес у жінок, при якому закінчується період менструації. При менопаузі ми можемо зіткнутися з такими неприємностями, як дратівливість, емоційна лабільність, депресія, збудливість, розвитку остеопорозу, остеопенії, високий ризик розвитку переломів.
   
Головне, що потрібно робити в цей період - підтримувати збалансоване харчування, дотримуватися питного режиму, приймати медикаментозну підтримку, навчитися управляти новими симптомами та дотримуватися оптимального фізичного навантаження.
   
Ми всі знаємо, що вода відіграє важливу роль в нашому організмі. Наше тіло на 75% складається з води, а наш мозок на 85%. Зазвичай рекомендується випивати 8-10 склянок води в день. Під час менопаузи споживання води підтримує наше загальний стан здоров'я.
   
Тут головне - це здоровий глузд. Оскільки всі люди різні та витрата води теж буде різною. Ось що слід враховувати:
   
  • Регулярне споживання води важливо. Якщо ви чекаєте, щоб випити, поки не відчуєте спрагу, можливо, ви чекали занадто довго і вже зневоднені.
  • Ваша сеча вказує на ваші потреби у воді: прозора - це добре, каламутна - означає, що вам потрібно більше води.
   
  Солодкі напої, вода, чай і т.д., звичайно, містять воду, але не повинні враховуватися при щоденному споживанні. Добавки позбавляють воду зволожувальних властивостей. Вода - це наш чарівний тонік при менопаузі.
   
Слід враховувати дві важливі речі:
  1. Зневоднення може підвищити рівень гормону стресу - кортизолу. Занадто багато кортизолу сприяє накопиченню жиру навколо живота.
  2. Зневоднення може викликати втому. Нестача води порушує обмін речовин, знижує обсяг крові та порушує водний баланс. Всі ці фактори змушують ваше серце насилу доставляти кисень і поживні речовини. В результаті виникає туман в голові, головний біль і повільність. Тільки не беріться за каву, в цьому випадку - напій ще більше зневоднює ваше тіло.
   
Чому слід пити водневу воду при менопаузі?
   
   
Естроген - природний антиоксидант, впливає на наше жіноче здоров'я і красу. У нашому організмі він пригнічує окислювальну модифікацію білків, блокує перекисне окислення та усуває наслідки окисного стресу. Численні дослідження показали, що окислення здорових клітин веде до їх пошкодження і виникнення різних патологічних процесів в організмі. Якщо говорити про водень - він вважається кращим відновником і допомагає відновити метаболізм кальцію.
   
Група японських вчених у своєму дослідженні показали, як воднева вода впливає на цей процес. Вони штучно викликали окислювальний стрес у лабораторних мишей, а потім давали їм збагачену воднем воду.
   
В ході експерименту, вчені прийшли до висновку, що воднева вода володіє потужним антиокисним ефектом і здатна відновлювати метаболізм кальцію, АТФ та інших нутрієнтів.
   
Все більше жінок по всьому світу надають перевагу генераторам водневої води для приготування водневої води та вживати її на постійній основі. Ми отримали сотні позитивних відгуків, які підтверджують той факт, що при регулярному вживанні водневої води поліпшується самопочуття і легше переносяться симптоми менопаузи й ПМС:
   
  • проходить депресивний стан - водень регулює дофамін, який відповідає за емоційні стани;
  • вдається легше скинути вагу - водень впливає на глікоген в печінці й зменшення вісцерального жиру;
  • припливи зменшуються або зовсім зникають внаслідок ефективного впливу водню на енергетичний метаболізм;
  • зменшуються м'язові болі й загальний стан здоров'я стабільно поліпшується - водень полегшує хронічні болі;
  • поліпшується якість шкіри, адже водень впливає на формування колагену і зволоженість шкіри.
   
Але не варто забувати, що, якщо ви зважилися проходити гормоновмісну терапію під час менопаузи - це нормально і ви повинні розуміти, що тут воднева вода вам буде тільки на допомогу. Вода, насичена воднем - чудовий засіб профілактики й підтримки нашого організму.