13

січ.

Зміцнення імунітету водневою водою

В осінньо-зимовий період ми часто чуємо вислів «зміцнити імунітет». Хтось приймає вітаміни, а хтось використовує народні методи. І все це, щоб не застудитися і не захворіти на грип, а сьогодні ще що б не зіткнутися з COVID19. Завдяки імунітету наше тіло здатне розпізнавати та блокувати будь-який чужорідний фактор, який впливає на наше здоров'я. Імунна система захищає нас від різних інфекцій, дозволяє ефективно протистояти хворобам і швидше видужувати, підтримуючи організм в хорошій формі. Ми навіть не помічаємо, коли в нашому організмі йдуть постійні «битви». Ми щомиті контактуємо з мільярдами мікробів, але не хворіємо. Чому? Тому що інфекційні агенти, безперервно проникають в організм, безперервно ж розпізнаються і знищуються клітинами імунної системи. А варто, щоб травися найменший збій - і будь-яка, навіть незначна інфекція може стати причиною серйозного захворювання.   Як же підтримувати наш імунітет в тонусі?     Один з наявних методів - пити воду, насичену воднем або приймати інгаляції з іонами водню. Науково доведено, що молекулярний водень має потужні антиоксидантні та протизапальні властивості. Молекулярний водень - найменша і легка молекула, яка здатна проникати через всі клітинні мембрани, включаючи ядро ​​і мітохондрії.   Засновник Інституту молекулярного водню Тайлер ЛеБарон пояснив на прикладі з COVID-19, коли розглядав механізм патофізіології вірусу
"Газоподібний молекулярний водень є дуже простою і маленькою молекулою, здатний допомогти організму регулювати стан клітини, селективно знижуючи OH і ONOO. Він стимулює і регулює систему Nrf2, яка, в першу чергу, допомагає підтримувати гомеостаз організму. Водень також регулює запальні процеси, знижуючи хронічні системні запалення.   Важливо, що водень регулює вироблення ферментів, а не просто зменшує або пригнічує їх. Вони неймовірно важливі для нашого організму, оскільки це те, що допомагає нам одужувати. "

Nrf2 - це головний активатор клітинної захисної системи, що приводить до збільшення синтезу захисних ферментів клітини, які борються з оксидантами та вільними радикалами. Стимулює вироблення власних антиоксидантів організму, таких як глутатіон, каталаза, супероксиддисмутаза, глутатіонпероксидази.
  Воднева вода володіє справді унікальними властивостями:
  • має протизапальну та антиалергічний ефект;
  • покращує метаболізм;
  • зміцнює імунітет;
  • виводить токсини з організму;
  • підвищує життєвий тонус, працездатність;
  • помітно покращує стан шкіри.
Збагачена воднем вода схожа на джерельну - чиста, без вираженого смаку, тільки злегка газована. Лікарі радять пити водневу воду замість звичайної питної. Ефект дійсно приємно здивує: гарне самопочуття, бадьорість, прекрасний зовнішній вигляд.   Для приготування водневої води можна використовувати генератори водневої води. Наприклад, генератор водневої води Blue Water. За допомогою водневої пляшки ви легко зможете приготувати водневу воду протягом декількох хвилин, або використовувати її для інгаляції іонами водню. Вам буде зручно взяти таку компактну пляшку в будь-яке місце.   Ми рекомендуємо:

 Воднева пляшка Blue Water 900

Водневий генератор води Higen1 +