Лужна вода: зміцнення імунітету

13

січ.

Лужна вода: зміцнення імунітету

Лужна вода приносить багато користі для здоров'я про яку ми можливо і не знали. За допомогою живої води можна підвищити імунітет, зволожити наше тіло і вживати таку воду для профілактики багатьох захворювань.
   
Пандемія коронавірусу змусила світ усвідомити цінність здорового способу життя. За відсутності точного лікування, найбільш ефективним профілактичним рішенням було зосередити свою увагу на зміцненні імунітету. Хоча існує безліч різних БАДів і добавок, що рекламуються для зміцнення імунної системи, більшість з нас не беруть до уваги користь для здоров'я найважливішої частини нашого повсякденного життя - лужної води з pH 8 і вище.
   
Лужна вода має рівень pH від 8 до 10 в порівнянні з рівнем pH від 6,5 до 7,5 питної води. Це дає міру кислотності або лужності речовини за шкалою від 0 до 14. Як правило, звичайна питна вода має pH 7, тому вона не є ні кислої, ні лужною. Лужна вода має антиоксидантні властивості та допомагає боротися з вільними радикалами.
   
   
Лікарі та дослідники встановили, що лужність може підвищити імунітет і довголіття шляхом нейтралізації вільних радикалів і виведення токсинів з організму людини. За словами лауреата Нобелівської премії доктора Отто Варбурга, лужне тіло може поглинати на 20% більше кисню, ніж кисле. Його дослідження респіраторних ферментів продемонструвало, що люди, у яких проблеми зі здоров'ям мають кислі тіла, вони відштовхують кисень і привертають надмірний ріст хвороботворних мікроорганізмів. «Ніяка хвороба, навіть рак не можуть існувати в лужному середовищі». Дослідження, проведене в Королівській безплатній лікарні та Медичній школі в Лондоні, також показало, як підвищення pH (до лужного стану) збільшує здатність імунної системи вбивати бактерії.
   
Щоденне споживання лужної води забезпечує більш ефективну систему виведення токсинів, оскільки вона легко засвоюється організмом, що також призводить до поліпшення гідратації.
   
Лужна вода і довголіття: дослідження на мишах, опубліковане в NBCI, що входить в Національну медичну бібліотеку США, прийшло до висновку про позитивний вплив на довголіття з точки зору уповільнення фактора старіння, яке корелювало зі споживанням лужної води.
   
Під час першої хвилі пандемії пов'язаної з COVID 19, коли такі вітамін, як С і цинк, стали незамінними, застосування в дослідженнях лужної води довели позитивний вплив на організм. Відомо, що застосування живої води діє на організм як антиоксиданти, допомагає підвищити імунітет, уповільнити старіння, сприяє довголіттю, покращує роботу кісток, м'язів і мозку, і знижує кислотність. Всі ці переваги в сукупності готують імунну систему до боротьби з чужорідними патогенами та захищають нас від хвороб і проблем зі здоров'ям.
   
«Лужна вода нейтралізує кислотний зміст в кровотоку, знижує окислювально-відновний потенціал (ОВП), що призводить до антиоксидантної природи води, одночасно додаючи у звичайну питну воду безліч природних мінералів. Питна лужна вода має незліченні переваги для здоров'я, таких як підтримка травлення та асиміляції, зміцнення кісток, зниження ваги, краще зволоження шкіри та тіла, а також інші переваги, такі як антивікові та детоксикуючі властивості », - говорить доктор Суреш Сісодіа, старший віцепрезидент Havells India.
   
Пити лужну воду, щоб покращувати гідратацію і зміцнювати імунітет - дуже просто. Це вимагає мінімальних вкладень і зусиль, щоб робити це регулярно, і ви отримаєте безліч переваг для здоров'я, які не можна випускати з уваги.
   
У нашому інтернет-магазині Аквалекарь у вас є можливість купити апарат для живої та мертвої води Aquator, з цим іонізатором води ви завжди зможете приготувати лужну, кислотну і навіть срібну воду за лічені хвилини. Детальніше про активатор води є на сайті aquator.com.ua.