13

січ.

COVID 19

 Важливо! Клієнтам, яким вже довелося перенести дане захворювання, компанія готова зробити спеціальну пропозицію.

МОЛЕКУЛЯРНИЙ ВОДЕНЬ - ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ В БОРОТЬБІ З КОРОНОВІРУСОМ

"Іони водню являючись дуже маленькими частинками, здатні легко і швидко проходити крізь мембрану клітин організму людини, тим самим допомагаючи організму регулювати стан клітини, вибірково впливаючи на OH і ONOO та знижувати їх концентрацію. Водень також регулює запальні процеси, знижуючи хронічні системні запалення. Важливо, що водень регулює вироблення ферментів, а не просто зменшує або пригнічує їх. Вони неймовірно важливі для нашого організму, так як це те, що допомагає нам одужувати. " - Тайлер ЛеБарон, засновник інституту молекулярного водню.

На сьогоднішній день зареєстровано близько 12 млн осіб хворих короновірусом, з них близько 500 тисяч летальних випадків. Вірним способом, що допоможе протистояти вірусу є  - зміцнення імунної системи шляхом системного споживання водневої води, найшвидший спосіб її отримання генерація необхідної кількості за допомогою портативного водневого генератора Blue Water 900 (BW900) з функцією інгаляції (Корея)

Blue Water 900 - портативна воднева пляшка виробництва Південної Кореї, з функцією інгаляції, з високоякісної PEM мембраною, яка насичує воду виключно іонами водню. Воднева вода сприяє скороченню вільних радикалів і кислотних продуктів метаболізму у тілі. З пляшкою Blue Water 900 Ви можете пити водневу воду в будь-якому місці в будь-який час, а також покращувати здоров'я ингаляціями водню.

    Ми рекомендуємо:

 Воднева пляшка Blue Water 900

Воднева пляшка Hibon Q10 (аналог Harmony)