COVID-19: терапія водневою водою

13

січ.

COVID-19: терапія водневою водою

Професор Олег Покотило говорив «Від кількості випитої за день води залежить якість вашого дня, а якість щоденно спожитої води буде визначати кількість ваших днів життя». Світ змінюється, але ця фраза тільки набирає обертів.
   
В організмі людини всі рідини мають від'ємний окисно-відновний потенціал (ОВП), а pH від 7,1 до 10,5. Звичайна вода зазвичай з плюсовим значенням ОВП та рівень pH 7,0, а для нашого організму потрібно саме від'ємне значення ОВП, що краще впливає на наше здоров'я.
   
Чому саме воднева вода? Така вода має молекулярний водень – вона буде використовуватися двома видами клітин: мікрофлорою кишківника (регулює життєдіяльність біому) та клітинами усього тіла.
   
Для чого потрібен водень?

На сьогодні проведено понад 1500 різних досліджень й кожне з них доводить позитивний вплив водневої води на наш організм. На зображені ви можете побачити, як водень має дотичний вплив на усі органи нашого організму.

   

   
Нещодавні фундаментальні та клінічні дослідження, показали, що водень є важливим фізіологічним регуляторним фактором з антиоксидантною, протизапальною та антиапоптотичною захисною дією на клітини та органи.
   
Терапевтичний водень застосовується різними способами доставки до нашого організму. Це може бути:
 • Прямі інгаляції воднем;
 • Споживання водневої води;
 • Ін’єкція насиченим воднем сольовим розчином.
Механізми впливу водню:
 1. Це селективний антиоксидант №1, який знешкоджує гідроксильний радикал та пероксинітрит. Вони є сильними окислювачами та без розбору реагують із нуклеїновими кислотами (фрагментація ДНК), ліпідами (пероксидація ліпідів), білками (дезактивація білків).
 2. Збільшує активність власних антиоксидантних ферментів клітин каталази та супероксидредуктази.
 3. Знижує апоптоз (запрограмовану смерть клітини) шляхом інгібування каспази-3 (зміни у клітини).
 4. Проявляє виражену протизапальну дію внаслідок зниження профілів запальних цитокінів (цитокіни - це перше, що виділяється на початку розвитку запального процесу).
Що відбувається при ураженні легень при COVID-19?
 1. Активується вироблення прозапальних цитокінів.
 2. Збільшується кількість вільних радикалів.
 3. В рази зростає – апоптоз – саморуйнування клітин альвеол.
 4. Зростає дефіцит кисню в тканинах – гіпоксія.
Якщо порівняти механізми впливу водню та ураження легень при COVID-19, то ми можемо побачити, як молекулярний водень може допомогти організму впоратися з вірусом.
   

Ще більше досліджень та рекомендацій від вчених з усього світу говорять нам про вживання водневої води та використання інгаляції воднем для зміцнення нашого імунітету та для боротьби з коронавірусом.

   
Більше про дослідження водневої води при лікуванні COVID-19 читайте в цій статті.
   
Водневу воду можна приготувати в домашніх умовах за допомогою генераторів водневої води. Наприклад, з водневою пляшкою у вас буде можливість вживати водневу воду в будь-який час, вони також бувають з функцією інгаляції воднем.