Воднева вода: лікування подагри

13

січ.

Воднева вода: лікування подагри

   
  Подагра або ревматоїдний артрит - це захворювання, викликане надлишком сечової кислоти в крові. Хворобливий стан може відзначатися в суглобах ліктів, колін, стоп, кистей, пальців. Найбільш поширеною формою подагри є захворювання пальців ніг.
   
Сечова кислота і її солі в організмі є продуктами обміну речовин. У здорових людей ці сполуки виводяться нирками, але при їх надмірній кількості в організмі вони починають відкладатися в суглобах, що призводить до запалення і появі больового синдрому. Біль починається раптово, суглоб запалюється, стає гарячим на дотик, уражене місце червоніє. Загострення хвороби, як правило, виникають після частого приймання алкоголю і переїдання, і нерухомого способу життя. Якийсь час хвороба не дає про себе знати, потім знову починаються приступи.
   
Окислювальний стрес вказує на стан, при якому надлишкові активні форми кисню (АФК) пригнічують біологічну антиоксидантну здатність, що призводить до порушення гомеостазу АФК і пошкодженню клітин. Клітинам людини важливо підтримувати помірний рівень АФК для виконання нормальних фізіологічних функцій. Надмірний рівень АФК відповідальний за окисне пошкодження ДНК і ліпідів, що може привести до загибелі клітин - початку подагри. Крім того, окислювальний стрес провокує запальні реакції. В результаті окислювальний стрес може викликати хронічне запалення з патологічними станами, що викликають різні розлади, включаючи також серцево-судинні захворювання, метаболічний синдром, нейродегенеративні розлади та рак.
   
   
Японські вчені провели дослідження за участю двадцяти пацієнтів з подагрою. Протягом 8 тижнів, кожен день хворі пили 530 мл води, насиченої воднем. В результаті дослідження рівень сечової кислоти в клітинах знизився в середньому на 14,3%. Індекс активності захворювання DAS-28 при ревматоїдному артриті також знизився з 3,83 до 3,02 за той же період. 5 пацієнтів у яких тільки починалася подагра (тривалість <12 місяців) і у них не було антитіл до циклічного цитрулінованого пептиду (АЦЦП), досягли ремісії, а у 4 з них симптоми зникли до кінця дослідження.
   
Згідно з ранніми дослідженням, вчені вже знали, що воднева вода «вибірково гасить шкідливі реактивні форми кисню (АФК), і він став новим антиоксидантом завдяки своїм антиапоптотичним, антиоксидантним, протизапальним і протиалергічним ефектам». Іншими словами, водень діє як протизапальний засіб, пригнічуючи шкідливу дію АФК на суглоб.
   
Є різні способи споживання молекулярного водню. Але воднева вода - метод, використаний в цьому дослідженні - дає деякі унікальні переваги. Що робить цей метод унікальним? Перш за все, воднева вода запобігає зневодненню, і сам водень є потужним антиоксидантом.
   
Ви можете відчути переваги водневої води за допомогою водневої пляшки. Цей генератор водневої води також пропонує ще один метод споживання молекулярного водню - функцію інгаляції.