Профілактика остеопорозу водневою водою

13

січ.

Профілактика остеопорозу водневою водою

З високим накопиченням сечової кислоти в організмі (кислотна середа) та накопиченням солей, найчастіше в суглобах, ми стикаємося з подагрою. При відсутності лікування - хвороба може призвести до довгострокових проблем таким, як руйнування суглобів і, зрештою, пошкодженням нирок.
   
  Головною причиною у виникненні подагри є пурини - це речовини, які містять азот, порушення обміну яких веде до утворення надлишку сечової кислоти. Пурини присутні в кожному організмі. Вони являють собою частину хромосом в ядрах клітин, так само пурини міститися в харчових продуктах. При розпаді, в пуринах, утворюються продукти під назвою сечова кислота, яка виводиться з сечею. Коли людина починає вживати занадто багато їжі, що містить пурини, в основному це кислотна їжа, рівень сечової кислоти в крові підіймається.
   
 
   
Наш організм не в змозі вивести всю кислоту, і вона починає накопичуватися в суглобах і м'яких тканинах, що призводить до подагри. В такому випадку слід перш за все зменшити споживання кислотних продуктів і напоїв, і перейти на лужний режим харчування.
   
Фахівці рекомендують вживати іонізовану воду при подагрі на ногах або руках, оскільки така вода корисна для нашого здоров'я. Лужна вода при подагрі  - таке джерело поживних речовин насичує організм людини, дозволяючи йому в легшій формі переносити захворювання. В першу чергу приходить в норму водно-сольовий баланс.
   
 
Іонізована вода - за допомогою іонізатора води кислотна і лужна вода виходить одночасно в різних судинах іонізатора. Властивості іонізованої води характеризуються двома показниками: окислювально-відновним потенціалом - ОВП і водневим показником pH. Іонізована лужна вода - ефективний профілактичний засіб.

     

Підвищення pH в організмі за допомогою лужної води (іонізованої води).

 
Найчастіше, при застосуванні потужних ліків проти подагри доставляється дискомфорт, а також може викликати побічні ефекти для нашого організму. Оскільки подагра в основному проявляється у людей старше 40 років, ці ліки можуть не підійти. Тому люди шукають більш натуральні способи лікування цієї хвороби. Один зі способів - лужні мінеральні води при подагрі. Така вода допомагає підвищити рівень pH вашого організму, через те, що є лужним продуктом і сприяє зниженню кислотності шлункового соку. Це більш ефективний і безпечний спосіб в лікуванні подагри, ніж харчова сода. Лужну воду можна отримати за допомогою приладу - активатора води.
   
  Іонізатор води (активатор води) - прилад, в якому в процесі електролізу води готується активована (іонізована) або срібна вода.
   
Харчова сода має ph 8.2, в той час, як в іонізованої води ph може бути 9-11 в залежності від тривалості процесу електролізу. У іонізованої води так само підвищується ОВП, в той час, як у соди цей показник незмінний. З цього випливає, що лужні властивості іонізованої води вище, ніж у соди. Таким чином, можна підвищити та збалансувати рівень pH ще швидше і з більш приємним напоєм. Іонізована вода є найпростішим і безпечним способом для лікування подагри в домашніх умовах, а що найголовніше - натуральним.
   
Для швидкого і безпечного приготування води рекомендується використовувати такі прилади, як іонізатори води. Лужна вода при подагрі в Україні - вже перестала бути чимось недоступним. Її легко можна приготувати в домашніх умовах за допомогою активатора води акватор віво - портативний, компактний, безпечний і простий в обслуговуванні, він є ідеальним вибором для людей, що піклуються про своє здоров'я. У апараті для живої та мертвої води ви за кілька хвилин зможете приготувати лужну, кислотну та срібну воду. Лужні мінеральні води України при подагрі користуються успіхом на сьогоднішній день і найголовніше - доступні для кожного з нас.