Дія лужної води на хвороби серця

13

січ.

Дія лужної води на хвороби серця

   

Всесвітня організація охорони здоров'я визначила 10 основних причин смерті, на які у світі припадає 54% з майже 60 млн випадків смерті. Що це за причини? Ішемічна хвороба серця та інсульт забирають найбільше людських життів. Саме ці два захворювання в останні 15 років залишаються головною причиною смерті у світі.

   

За 2019 рік, в Україні, головною причиною смерті є серцево-судинні захворювання.

   

Серцево-судинні захворювання (ССЗ) - це група хвороб серця і кровоносних судин, в яку входять гіпертонія (високий кров'яний тиск), ішемічна хвороба серця (інфаркт), порушення мозкового кровообігу (інсульт), захворювання периферичних судин, серцева недостатність, ревматичні захворювання серця, вроджені вади серця, кардіоміопатії.


   

В Японії, вчений Канчо Кунінака надав чимало клінічних фактів, про зменшення кров'яного тиску при вживанні лужної води. Це підтверджується і клінічними результатами лікування цукрового діабету лужною водою, отриманими в Німеччині науковцем Д. Ашбах.

   

  Канчо Кунінака стверджує, що організми всіх хворих, які скаржилися на високий кров'яний тиск, були кислі. Окислення організму перш за все показується в змінах pH крові, яку компенсаційні системи організму намагаються витримати в інтервалі від 7,35 до 7,45. Для цієї мети використовуються лужні буфери, які нейтралізують кислотні сполуки обміну речовин в крові. У разі нестачі лужних буферів в крові, організм починає окислюватися, зменшується кількість кисню в крові. Утворюється нестача кисню через підвищення кислотності організму - одна з основних причин високого кров'яного тиску. Лікарі знають, що якщо кілька разів глибоко вдихнути перед вимірюванням тиску, то його значення буде менше, ніж є насправді. Вдихнувши, в кров потрапляє більше кисню - O2, а видихнувши - виділяється більше вуглекислого газу - CO2 і таким чином на короткий час кров стає більш лужною, що показують результати вимірювання кров'яного тиску.

   

Лужна вода знижує кислотність організму та в кров потрапляє додаткова доза кисню. Лужна вода розріджує кров, а таку кров серцю легше проганяти по кровоносних судинах. Важливо і те, що при наявності достатньої кількості кисню в крові й повноцінному обміні речовин, припиняється скупчення частинок холестерину в стінках кровоносних судин і утворення атеросклерозних бляшок. Іони кальцію, які знаходяться у лужній воді, так само можуть розчиняти вже утворені атеросклерозні бляшки.

   

   

Лужна вода, отримана методом електролізу, зміцнює структуру води мінералами, яка не тільки здатна захищати організм від зовнішніх подразників, але й нормалізувати рідини організму до лужного стану. Крім того, лужна вода, отримана методом електролізу, є потужним антиоксидантом.

   

Таким чином ми уникаємо ущільнення і звуження кровоносних судин, покращується кровообіг, оскільки зменшується ризик атеросклерозу.

   

При лікуванні високого кров'яного тиску ліками, потрібно звернути увагу на те, що в багатьох випадках вони лікують тільки наслідки, а не саму причину. Якщо не знизити кислотність крові - основну причину високого кров'яного тиску - то треба змиритися з думкою, що все життя доведеться приймати ліки, які знижують кров'яний тиск.

   

Зрозуміло, що позитивна дія лужної води - натурального продукту природи, може проявитися тільки при її тривалому вживанні.

   

Вода нейтралізує кислотні відходи, олужнює організм, і, таким чином видаляє причини атеросклерозу і високого кров'яного тиску.

У нашому інтернет-магазині Аквалекарь у вас є можливість купити апарат для живої та мертвої води Aquator, з цим іонізатором води ви завжди зможете приготувати лужну, кислотну і навіть срібну воду за лічені хвилини.

   
Дослідження: https://www.twirpx.com/file/2291983/