Атеросклероз. Застосування лужної води

13

січ.

Атеросклероз. Застосування лужної води

   
Неправильне харчування, вживання значної кількості алкоголю, куріння, малорухливий спосіб життя та емоційне перенапруження - все це може стати причиною виникнення атеросклерозу.
   
Атеросклероз - це досить серйозне хронічне захворювання, при якому страждають стінки судин. На них відкладаються холестеринові бляшки, жири у вигляді нальоту. Через це стінки судин ущільнюються і втрачають еластичність. Просвіт артерії звужується, потік крові утруднений. Це призводить до розвитку ряду інших захворювань. Найстрашніше - атеросклероз на стінках аорти.
   
Канчо Кунінака, японський вчений був один з ініціаторів застосування лужної води в лікувальних цілях. Професор надав достатньо клінічних факторів, про зменшення кров'яного тиску при вживанні лужної води. Це підтверджується і клінічними результатами лікування цукрового діабету лужною водою, складеними в Німеччині науковцем Діаною Ашбах. Тиск крові знизився на 87% у хворих на діабет 2 типу та на 50% - діабет 1 типу.
   
Згідно з дослідженням, Канчо Кунінака підтвердив той факт, що організми всіх хворих, які скаржилися на високий кров'яний тиск, були кислі. Окислення організму перш за все відображається в змінах pH крові, яку компенсаційні системи організму намагаються витримати в інтервалі від 7,35 до 7,45. Для цієї мети використовуються лужні буфери, які нейтралізують потрапили в кров кислотні сполуки обміну речовин. У разі нестачі лужних буферів в крові, організм починає окислюватися, зменшується кількість кисню в крові. Виникає нестача кисню через підвищену кислотність організму - одна з основних причин високого кров'яного тиску.
   
  Лікарі знають, що якщо кілька разів глибоко вдихнути перед вимірюванням тиску, то його значення буде менше, ніж є насправді. Вдихнувши, в кров потрапляє більше кисню, а видихнувши - виділяється більше вуглекислого газу і виходить так, що на короткий час кров стає більш лужною, що і показують результати вимірювання кров'яного тиску.
   
Лужна вода знижує кислотність організму, в кров потрапляє додаткова доза кисню. Як наслідок видаляється одна з основних причин високого тиску. Завдяки лужній воді - розріджується кров, а таку кров серцю легше проганяти по кровоносних судинах. Важливо і те, що при наявності достатньої кількості кисню в крові та повноцінному обміні речовин, припиняється скупчення частинок холестерину в стінках кровоносних судин і утворення атеросклерозних бляшок.
   
Іони кальцію, які знаходяться в лужній воді так само можуть розчиняти вже утворені бляшки атеросклерозу. Таким шляхом ми уникаємо ущільнення і звуження кровоносних судин, покращується кровообіг і зменшується ризик атеросклерозу.
   
   
При лікуванні високого кров'яного тиску хімічними ліками - ми видаляємо тільки наслідки, а іноді викликаємо і небажані побічні ефекти. Якщо не знижувати кислотність крові - основну причину високого кров'яного тиску - то треба звикати, що все життя ми будемо приймати ліки, що знижують кров'яний тиск.
   
Звичайно, позитивна дія лужної води - натурального продукту, може проявитися тільки при її тривалому вживанні. Вода нейтралізує кислотні відходи, олужнює організм, і, таким чином видаляє причини атеросклерозу і високого кров'яного тиску.
   
Лікарі рекомендують пити мінімум 1,5 літра в день лужної води, для її приготування можна використовувати спеціальні прилади - іонізатори води. За допомогою приладу живої та мертвої води, ви з легкістю зможете приготувати лужну і кислотну воду. А в таких приладах, як в апараті для живої та мертвої водиАкватор - є можливість приготування срібної води.