Вплив лужної води на цукровий діабет

13

січ.

Вплив лужної води на цукровий діабет

 
   
У підшлунковій залозі є специфічні клітини (бета клітини острівців Лангерганса), які виділяють гормон інсуліну. Інсулін регулює обмін білків, жирів та вуглеводів, стимулює надходження глюкози з крові в клітини.
   
Цукровий діабет - хворіють при порушенні виділення інсуліну.
   

За статистикою, у світі на цукровий діабет страждає 371 млн людей, що складає 7 відсотків від усього населення Землі. Сучасна медицина поки що не має можливості виліковувати діабет. Хворий майже все життя змушений приймати спеціальні ліки у вигляді таблеток або уколів, що допомагають нормалізувати кількість глюкози в крові.

   
Але вже відомі дослідження, які можуть допомогти вилікувати людину з цукровим діабетом за допомогою лужної води.
   
В Японії та Німеччині велика увага приділяється лікуванню цукрового діабету лужною водою. Японський вчений Кеійіро Кувабара (Keijiro Kuvabara) описує успішне лікування цукрового діабету лужною водою.
   

Як діє лужна вода на організм?

Сік підшлункової залози є однією з найбільш лужних рідин організму (pH = 8,8). Для успішної діяльності підшлункової залози в організмі має бути досить лужних іонів, особливо іонів кальцію. При окисленні організму і скупченні кислотних відходів близько підшлункової залози, ефективність її роботи зменшується. Організм нейтралізує кислотні відходи лужними речовинами, при цьому найбільше використовується кальцій, тому може утворитися дефіцит іонів кальцію і знижуватися вироблення інсуліну. Це уповільнює засвоєння глюкози клітинами.
   
Іони кальцію, одержані з лужною водою, нейтралізують скупчення кислотних відходів біля підшлункової залози й цим створюють сприятливі умови для її роботи, припиняють утворення комплексів глюкози та білків.
   
Варто відзначити, що антиоксидаційний  вплив лужної води захищає бета клітини підшлункової залози від руйнівної дії вільних радикалів.   У Німеччині, вчена Діна Ашбах (Dina Aschbach) досліджувала дію лужної води, при приготуванні якої в неї були додатково введені мікроелементи (збільшена концентрація окремих іонів). Клінічні дослідження показали, що вживання такої води протягом 4 тижнів, помітно поліпшили показники (що ми можемо побачити на графіку) стану хворих (кількість глюкози в крові, глюколізірованний гемоглобін, потреба інсуліну, глікованний гемоглобін і ін.)
   
   
Неважко помітити, що у хворих на діабет 2 типу глюколізірованний гемоглобін знизився на 1,5-2%, кількість глюкози в крові - в середньому на 20%, а потреба інсуліну - в середньому на 60%. Подібні результати отримані у хворих, які хворіють на діабет 1 типу. Зменшення потреби інсуліну у хворих на діабет 1 типу пояснюється і тим, що частина бета-клітин є «сплячими». Негативний потенціал лужної води їх «пробуджує» і таким чином стимулює їх діяльність.
   
  Варто відзначити, що перше дослідження впливу лужної води на цукровий діабет було проведено в Кореї, у 2003 році.
   
Науково-дослідний інститут природної медицини Університету Хансу запросив 15 пацієнтів, які страждають на діабет, щоб допомогти їм подолати цю хворобу.
       
  Скільки потрібно випивати лужної води в день? Обов'язково перед їжею випивати по 0,5 склянки лужної води (pH = 9,5-10,5).
   
  Ви можете приготувати лужну воду за допомогою активатора води. Активатор води купити можна в нашому інтернет-магазині Аквалекарь. Наші фахівці з радістю вас проконсультують.