COVID 19. Воднева вода

13

січ.

COVID 19. Воднева вода

Американський вчений, засновник і виконавчий директор науково-дослідного некомерційного інституту молекулярного водню - Тайлер Лебарон в одному зі своїх інтерв'ю розповів про цікавий факт:
     
«Хоча антиоксидантні ефекти водню були в центрі уваги сотень досліджень, починаючи з публікації Nature Medicine 2007 року, мене більше заінтригували дослідження, які передбачають, що водень регулює різні шляхи передачі сигналів. Для мене не дивно, що водень має терапевтичний потенціал, тому що ми завжди піддавалися його впливу. Наприклад, майже 14 мільярдів років тому водень був вироблений в результаті «Великого вибуху», а 3,6 мільярда років тому атмосфера Землі була багата газоподібним воднем, який зіграв важливу роль у зародженні життя (наприклад, гідрогенази, гідрогеносоми, мітохондрії й т. д.). У людей склалися симбіотичні відносини з бактеріями, що виробляють водень. Можливо, причина того, що водень чинить сприятливу біологічну дію, полягає в тому, що ми піддавалися впливу газоподібного водню з незапам'ятних часів. »
   
У 2019 весь світ зіткнувся з новим вірусом COVID19. На сьогодні понад 121 мільйона людей у всьому світі зіткнулися з ним і більше 1.5 мільйонів людей в Україні.
   
SARS-CoV-2 - це - β-коронавірус, який викликає захворювання COVID-19, в першу чергу він проявляється як інфекція в легенях і може швидко переходити в важку і гостру респіраторну недостатність у вразливих пацієнтах.
   
Більше, ніж 1500 досліджень молекулярного водню вже довели своє ефективну дію в терапії для багатьох захворювань, докладніше ви можете прочитати в розділі «Здоров'я». До досліджень інфекції SARSCoV-2 відноситься все більше статей, де йдеться про терапевтичні властивості водню при лікуванні хронічних запальних станів легких, і тому цілком ймовірно, що водень може полегшити важкі легеневі симптоми COVID-19. У своєму дослідженні Тайлер ЛеБарон розглянув, як лікування молекулярним воднем може вплинути на клітинні реакції під час інфекції SARSCoV-2.
   
Молекулярний водень - двоатомна молекула з низькою молекулярною масою 2,016 г/моль. Внаслідок своїх властивостей водень легко проникає через мембрану клітини й добре засвоюється організмом, через це його часто використовують в медицині. Під час розподілу водню по мембрані, він не піддається зовнішньому впливу і це дозволяє молекулярному водневі позитивно впливати на вміст клітини.
   
Ці фундаментальні властивості роблять водень ідеальним терапевтичним засобом для боротьби з різними захворюваннями, регуляції метаболізму та окислювально-відновного потенціалу. Ці біологічні фактори стали значним внеском в хронічне захворювання як інфекційних, так і неінфекційних захворювань, що іменується як цитокіновий шторм. Мається на увазі, що терапія водневою водою послаблює ушкодження клітин легенів через усунення руйнівних дій активних форм кисню (АФК) і через зменшення надмірного запалення.
   
Як відомо, в клініці, одна з головних функцій застосування водню - це те, що цей елемент здатний виробляти відбір АФК. Цю властивість, вперше виявили в Ohsawa зі співавторами у 2007 в моделі ішемії/реперфузії на гризунах.
   
За результатами дослідження з'ясували, що при використанні водень забезпечує вибіркове відновлення шкідливих гідроксильних радикалів і пероксинітриту, але не зачіпає важливі сигнальні молекули перекису водню й оксиду азоту. Як наслідок, передбачається, що шляхом здатності проникати через біологічні мембрани, що володіє протизапальними й вибірковими антиоксидантними властивостями водень може послабити шкідливий вплив цитокінового шторму, що лежить в основі гострого і важкого перебігу вірусу.
   
На сьогодні лікування вірусу відрізняються в залежності від країни, і поки ще доведеться досягти згоди щодо загальноприйнятого та остаточного плану лікування.
   
Національна Комісія охорони здоров'я Китайської Народної Республіки вже показала детальну стратегію лікування. Вона містить введення різних противірусних препаратів разом з інгаляцією воднем (66: 33%; H2: O2) в якості додаткового терапевтичного засобу, який може вводитися через носові канюлі.
   
Пройшло вже більше як рік, як у всьому світі досі немає конкретного противірусного препарату або вакцини, яка може 100% допомогти та не викликати ніяких серйозних побічних реакцій. Сьогодні використовують кілька методик для лікування COVID-19, багато з яких включають поєднання різних препаратів. На додаток до них, часто використовують інгаляцію воднем та киснем.
   
На основі багатьох досліджень і рекомендацій лікарів, для зміцнення імунітету рекомендують вживати водневу воду і застосовувати інгаляцію воднем. Для отримання водневої води можна використовувати водневу пляшку, в деяких з них також є інгаляція воднем.