Воднева вода: лікування та профілактика астми

13

січ.

Воднева вода: лікування та профілактика астми

   
Дослідження водневої терапії набули популярності за останні п'ятнадцять років завдяки виявленим антиоксидантним властивостям водню. Ми знаємо, що молекули водню можуть проникати в наші клітини та усувати пошкоджені молекули «окислювача», такі, як шкідливі вільні радикали. В іншому випадку ці окислювачі можуть викликати запалення або пошкодження в організмі людини. Нові дослідження підтвердили, що водень може полегшити запалення - алергічної астми. Водень діє шляхом «перепрограмування» подібно, як імунні клітини виробляють енергію спричинюючи алергію.
   
Окислювальний стрес є одною з основною причиною виникнення вірусу COVID-19. Активні форми кисню (АФК) викликають в організмі різні пошкодження, такі як окислення ліпідів і пошкодження клітинної мембрани, генетичні аномалії та пошкодження ферментів.
   
При гострому окислювальному стресі, викликаному вірусом, цей процес прискорюється і може придушити вроджену систему детоксикації АФК, викликаючи пошкодження як клітин, так і органів. Молекулярний водень усуває шкідливі вільні радикали, діючи як специфічний поглинач високоактивних окислювачів, гідроксильного радикала і пероксинітриту. Він також знижує окислювальний стрес, регулюючи експресію різних генів.
   
Щоб краще зрозуміти протиалергічну роль водню, важливо зрозуміти, як імунні клітини в першу чергу викликають симптоми алергії. Нормальна здорова клітина виробляє енергію довгим, але ефективним шляхом, так званим окислювальним фосфорилюванням. Однак клітини людей з астмою переходять на інший шлях, який виробляє енергію швидко, але неефективно. Цей процес насправді виробляє молочну кислоту - ту саму кислоту, від якої ваші м'язи болять під час тренувань. Водень втручається і змушує клітини, які викликають алергію, використовувати більш ефективний і корисний шлях - зменшення запалення.
   
Щоб побачити це в дії, вчені вводили фізіологічний розчин з водневою водою мишам, які страждають на астму. Вимірюючи зменшення кількості молочної кислоти, вчені довели, що водень зменшує запалення дихальних шляхів.
   
Водночас китайські вчені проводили дослідження з використанням інгаляції водню в лікуванні астми. Протягом 7 днів піддослідні миші кожен день, протягом години, дихали воднем. Вдихання газоподібного водню покращило функцію легенів і захистило від подальшого запалення дихальних шляхів у мишей з алергічною астмою. Це дослідження надає потенційну альтернативну терапевтичну можливість для клінічного лікування астми.
   
   
Вчені не раз згадували, що люди, які хворіють на астму (бронхіальною астмою) - входять в групу високого ризику важкого розвитку COVID-19. Якщо порівняти механізми впливу водню та ураження легень при COVID-19, то ми можемо побачити, як молекулярний водень може допомогти організму впоратися з вірусом.
   
Ще більше досліджень і рекомендацій від вчених з усього світу говорять нам про вживання водневої води та використання інгаляції воднем для зміцнення нашого імунітету і для боротьби з коронавірусів.