Воднева вода для нашої шкіри: 4 б’юті-способу

16

січ.

Воднева вода для нашої шкіри: 4 б’юті-способу

   
У чому секрет доглянутої, підтягнутої та здорової шкіри?
   
Науково доведено, що молекулярний водень має антиоксидантні властивості, які допомагають виводити з організму вільні радикали, що викликають передчасне старіння шкіри. Багато брендів косметики активно починають додавати до складу своєї продукції молекули водню, але поки що, тільки в малій кількості.
   
Японці вже давно почали щодня застосовувати водневу воду не тільки для поліпшення самопочуття і здоров'я, а й для омолодження шкіри, здорового волосся і міцних нігтів. Для цього не потрібно особливих змін у своєму звичному щоденному догляді за собою. Для володарів генераторів водневої води знадобитися тільки додати 4 невеликих б'юті-доглядів у свій повсякденний марафон «Догляд за собою».
   
1. Використовувати водневу воду замість звичайної води
   
Вранці випити склянку води - запорука гарного дня. Випити склянку водневої води - запорука гарного дня, гарного самопочуття і бути на крок ближче до здорової шкірі. Щодня рекомендується випивати 1,5-2 літра води, насиченої воднем (не нижче 1.0 ppm).
   
Ми схильні забувати, що шкіра - один з найбільших органів людини, що складається з мільйонів клітин. Всі клітини нашого тіла потребують води, щоб функціонувати та залишатися здоровими. Якщо ви не п'єте достатньої кількості води, ваші клітини постраждають від зневоднення. Отже, вживання багатою воднем води, яка зволожує краще, ніж звичайна вода, зробить вашу шкіру більш вологою. Коли ви не п'єте достатньо води, ваша шкіра стає сухою, стягнутою та лущиться. Чим менше вологи у вашій шкірі, тим більше вона схильна до утворення зморшок. Вживання достатньої кількості води також допомагає вашому тілу виводити токсини через печінку, потові залози, лімфу, травну систему, клітинну систему і навіть через нашу шкіру. В результаті нових досліджень, вчені довели, що водень не тільки сприятливо впливає на шкіру і сприяє уповільненню старіння клітин, а й активізує вироблення колагену I типу, який забезпечує нам молодість і еластичність шкіри.
   
2. Вмиватися водневою водою або розпилювати її за допомогою водневого спрея-генератора
   
Додати у свій ранковий ритуал процес вмивання водневою водою тільки піде на користь вашій шкірі. Водень - допомагає швидше впорається з загоєнням невеликих ран або сонячних опіків, зняти запалення шкіри та захистити її від шкідливих ультрафіолетових променів. Оскільки водень - це потужний антиоксидант, він нейтралізує шкідливий вплив вільних радикалів, викликаних ультрафіолетом на шкіру. Якщо ви зіткнулися з сонячним опіком - після декількох компресів з водневою водою, через 3 години від нього нічого не залишиться.
   
   
3. Водневі маски для обличчя та волосся При звичайному використанні маски, додайте туди наступного разу трохи водневої води для посилення ефекту. Молекула водню через свій маленький розмір допоможе швидше проникнути діючим речовинам вашої маски або крему прямо до клітин. При цьому, воднева вода особлива тим, що вона має зволожувальний ефект і здатна забезпечити тривалу гідратацію шкіри.
   
Додатково до бальзамам-ополіскувача або маски для волосся можна додати споліскування волосся водневою водою для гладкості, шовковистості та блискучого вигляду.
   
4. Використовувати ванну з водневою водою
   
На Далекому Сході користується великим попитом прийняття водневих ванн для продовження молодості нашої шкіри, а в японських клініках часто застосовують для лікування шкірних захворювань (псоріазу та екземи). В Україні це поки що не так популярно, але є можливість робити їх в домашніх умовах за допомогою генератору водневої води для водневих ванн.
   
Воднева вода - прекрасний спосіб підтримки внутрішнього і зовнішнього здоров'я. Користуючись сучасними технологіями, нам не потрібно думати, як приготувати таку воду вдома, варто тільки купити генератор водневої води та за лічені хвилини застосовувати водневу воду.