Воднева терапія при хворобі Паркінсона

14

січ.

Воднева терапія при хворобі Паркінсона

   
Хвороба Паркінсона - це повільне прогресивне хронічне неврологічне захворювання. Найчастіше хвороба проявляється у віці 50 років і старше. Причини виникнення захворювання дотепер залишаються не розкриті. Факторами ризику вважаються старіння, генетична схильність, вплив факторів навколишнього середовища (пестициди, гербіциди, солі важких металів).
   
Медичний факультет Університету Дзюнтендо в Токіо провели дослідження, щоб зрозуміти як воднева вода впливає на хворобу Паркінсона.
   
У пацієнтів з хворобою Паркінсона медикаментозна заміна дофаміну та інших препаратів використовувалася для лікування виявлення захворювання. Однак жоден з цих препаратів не зупиняє або не зменшує дофамінергічну дегенерацію нейронів або прогресування захворювання. Виявлене підвищення перекисного окислення заліза і ліпідів, і знижених рівнів відновленого глутатіону в чорній субстанції наочно свідчить про те, що посилений окислювальний стрес бере участь в причині виникнення захворювання.
   
   
Більше ніж 1500 наукових статей підтвердили ефективність водню і позитивну дію на клітини організму на різних моделях тварин. Воднева вода знижує окислювальний стрес і покращує симптоми хвороби Паркінсона в організмі.
   
Протягом 48 тижнів 50% людей з хворобою Паркінсона щодня вживали 1 літр водневої води та 50% пили звичайну воду. В результаті загальні бали за стандартною рейтинговою шкалою хвороби Паркінсона (UPDRS) в групі, де вживали воду, насичену воднем, покращилися (медіана, -1,0; середнє ± стандартне відхилення, -5,7 ± 8,4), тоді як бали UPDRS в групі плацебо погіршився (медіана 4,5; середнє ± стандартне відхилення 4,1 ± 9,2). Попри короткої тривалості дослідження, різниця була значущою (P <0,05).
   
Результати дослідження показали, що вживання водневої води безпечне і добре переноситься, і було продемонстровано значне поліпшення загальних балів за шкалою UPDRS для пацієнтів, які вживали водневу воду.
   
Для приготування водневої води в домашніх умовах ви можете використовувати генератор водневої води, які розроблені за новітніми технологіями. Також ви можете використовувати водневу пляшку для насичення воднем невеликої кількості води. Водневу пляшку можна взяти з собою на прогулянку, в офіс або подорожі.