Лікування дерматиту водневої водою

14

січ.

Лікування дерматиту водневої водою

   
У багатьох випадках після застосування променевої терапії у людей починає розвиватися запальне ураження шкіри - дерматит. Променева терапія на сьогодні є однією з найбільш поширених методик лікування онкологічних захворювань.
   
Дерматит може також розвиватися при:
   
  • частих стресах і сильних негативних емоціях;
  • захворюваннях в хронічній формі;
  • спадковості;
  • впливі алергенів;
  • дії патогенів.
   
Якщо вчасно не діагностувати та не лікувати дерматит, можуть піти ускладнення і є ризик виникнення бронхіальної астми, і порушення внутрішньошкірного обміну.
   
В останні роки багато досліджень показали, що водень надає лікувальну і профілактичну дію при різних захворюваннях. Добре помітні його сильні антиоксидантні властивості. Велика частина пошкоджень, викликаних іонізуючим випромінюванням, викликається гідроксильними радикалами в результаті розкладання хімічних сполук звичайної води. Оскільки водень може пом'якшити таке пошкодження за допомогою декількох механізмів, він особливо вартий уваги в якості нового радіозахисного агента.
   
Група вчених на кафедрі радіаційної медицини в Шанхаї провели дослідження. В рамках цього експерименту, вони вивчали радіозахисну ефективність водню в умовах місцевого, одноразового або фракційного опромінення та його можливі молекулярні властивості.
   
Піддослідні тварини, щури, отримували одноразове або фракційне опромінення області голови та шиї. Перед опроміненням половині випробуваним робили підшкірну ін'єкцію розчину водню. В експерименті вимірювали вплив водневої води на радіаційно-індуковану життєздатність клітин, апоптоз і біохімічні аналізи.
   
В результаті водень значно знизив шкоду дерматиту, прискорив відновлення тканин і зменшив ступінь радіаційно-індукованої втрати ваги у щурів після одноразової дози 1 710 або 2 281 Рентген. Водень також захищав від накопичувальних доз 3 421 Рентген, які були отриманні одночасно в трьох фракціях. Водень також захищає клітини HaCaT від радіаційного ушкодження. Водень позитивно впливає в лікування променевого дерматиту.
   
Для профілактики та лікування дерматиту водневою водою в домашніх умовах, її можна приготувати за допомогою генератора водневої води. Ви можете обрати проточний генератор водневої води для приготування води, насиченою молекулярним воднем у великій кількості або скористатися водневою пляшкою для приготування такої води не тільки вдома, а й у подорожі.