Інгаляція воднем

14

січ.

Інгаляція воднем

Перші статті, в яких згадується користь водню як медичного газу датуються 70 роками минулого століття.
   
Увага академічних дослідників і лікарів до водневої терапії виникло після 2007 року, коли було продемонстровано, що введення газоподібного водню через інгаляції або вживання водневої води надає лікувальні ефекти.
   
   
Нині відомо більше ніж 500 наукових статей, 1600 досліджень на 170 різних хвороб людини та тварин, які підтверджують, що водень має терапевтичний потенціал.
   
В ході дослідження водневих інгаляцій японські вчені відзначали ефективність в процесі одужання пацієнтів після перенесених серцевих нападів і порушень функцій дихальної системи.
   
Виявлено, що терапія сприяє:
   
- підвищенню імунітету,   - підвищенню захисної функції внутрішніх органів, функцій мозку,   - сприяє швидкому відновленню пацієнтів.  
   
Також відзначено, що комбінована терапія інгаляцією H2 водень 2% і 98% кисень О2 + азот NO2 значно підвищує рівень захисних імунних функцій організму в тканинах (легких, печінки й нирок) у мишей з сепсисом середнього або важкого ступеня ». Докладніше...
   
У 2016 році Міністерство охорони здоров'я Японії схвалив водневу інгаляційну терапію для лікування синдрому раптової зупинки серця.
   
Ми рекомендуємо портативний водневий генератор з функцією інгалятора Blue Water 900. Так ви зможете робити водневі інгаляції, і при цьому пити воду насичену газоподібним воднем.
   
З лютого 2017 року Японії проводиться перше рандомізоване подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження, з вивчення впливу водневих інгаляцій при зупинці серця у пацієнтів. Дослідження розраховане на кілька років за участю 15 медичних установ і реєстрацією результатів у 360 пацієнтів з метою довести ефективність водню для збереження нормального функціонування мозку і збереження життя пацієнтів після серцевої реанімації.
   
При інгаляції, молекулярний водень в більшій кількості засвоюється легкими, нервової та серцево-судинними системами.
   
При генерації молекулярного водню, велика частина водню виходить в газоподібному вигляді в повітря, тому при інгаляції організм отримує більше водню Н2 за менший проміжок часу, ніж при вживанні водневої води.
   
Вдихання газоподібного 2% водню протягом 30 хвилин рівносильно вживання 15 літрів водневої води (концентрацією 1-1,2 ppm).
   
Сьогодні водневі інгаляції набувають масштабну популярність і використовуються як альтернатива і доповнення до вживання водневої води. Два наведених вище способу відмінно доповнюють один одного і допомагають досягти максимального результату в турботі про здоров'я.
   
За весь час дослідження користі молекулярного водню не було жодного побічного ефекту від його застосування. Доведено, що при концентрації водню до 4% і від 75% і вище від загального обсягу повітря він абсолютно безпечний з точки зору його займистості.