Властивості молекулярного водню: секрет довголіття

14

січ.

Властивості молекулярного водню: секрет довголіття

 
   
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, середній індекс тривалості життя в Україні у жінок - до 77 років, а у чоловіків - до 66 років. Згідно з цією статистикою більшість людей не доживають до 80 років, а у випадку з чоловіками навіть не долають  бар'єр в 70 років.
   
Клімат, стрес, шкідливі звички, неправильне харчування, непосильне навантаження - це впливає на наше самопочуття і тривалість життя. Наприклад, якщо взяти середній індекс тривалості життя у жителів Японії - жінки живуть до 87 років, а чоловіки до 82 років. Понад 20 років, ніж в Україні. Хоча якщо в Україні йдуть на пенсію з 60 років, то в Японії немає такого поняття як пенсія і японці працюють до глибокої старості.
   
Чому саме так?
   
Протягом багатьох століть, японці на постійній основі вживають молекулярний водень. Воднева вода дає нашому організму:
   
  • зміцнення імунітету;
  • збільшується витривалість і працездатність організму;
  • антиоксиданти допомагають запобігти виникненню окислювальному стресу.
Це і робить їх рекордсменами по тривалості життя між іншими країнами.
   
У 2005 році, доктор Шигео Охта, професор кафедри біохімії та клітинної біології Медичної школи Ніппон надав цьому феномену наукове обґрунтування. Згідно з його дослідженням, крім різних мінеральних речовин, в такій воді була величезна кількість розчиненого водню, а саме від 0,8 ppm. Така вода набагато корисніше для нашого організму. У водневій воді присутньо два види водню: атомарний водень (два атоми водню з'єднані з атомом кисню утворюють молекулу води) і молекулярний водень. Молекулярний водень знаходиться окремо від атомарного і тільки допомагають молекулі, не змінюючи її хімічну формулу. Саме ці молекули водню роблять цю воду такою корисною для організму людини. Після цього професор разом з іншими вченими провів ряд досліджень про вплив молекулярного водню на організм людини.
   
Що ж такого в цій молекулі водню?
  1. Відновні властивості. Світ навколо нас насичений киснем, який нам необхідний для дихання. Водночас кисень викликає окислювальний стрес. Кисень буквально спалює будь-яку живу клітину. Під цим впливом, клітина з початку пошкоджується, а потім і зовсім гине. Найдоступніший приклад - взяти яблуко і спостерігати як під впливом кисню воно почне гнити, також відбувається і з нашим тілом, але не так швидко, як у випадку з яблуком. Цей процес ми називаємо старіння. За даними дослідження Університетам ім. Генріха Гейне, прогенота - одноклітинний організм, предок всіх клітин з яких ми складаємося в буквальному сенсі харчувався воднем і таким чином продовжував своє існування. Такий же вплив водень надає і на наші клітини.
  2. Розмір і вага водню. Молекула водню - найменша молекула і найлегша у світі. Завдяки цим властивостям, водень здатний потрапляти туди куди інші антиоксиданти потрапляти не можуть. Якщо вітамін C діє тільки за межами клітин організму, то молекула водню потрапляє в саму клітину і передає їй свої відновні властивості. Клітина вже сама починає діяти як антиоксидант: знищує шкідливі вільні радикали та бореться з токсинами.
   
Молекулярний водень дає нам новий спосіб черпати енергію, стає нашою новою життєвою силою.
   
Все частіше в косметології починають використовувати водневі SPA-процедури, а до складу багатьох косметичних засобів додають молекулу водню, яка допомагає запобігти старінню нашої шкіри.
   
Лікарі рекомендують вживати водневу воду для профілактики багатьох захворювань
   
Спортсмени п'ють водневу воду для підвищення своєї витривалість і швидкого відновлення після тренування. Детальніше про вплив водневої води при фізичних навантаженнях ви можете прочитати в цій статті.
   
Збалансоване харчування, фізичне навантаження і молекулярний водень - запорука довголіття. А приготувати водневу воду ви можете за допомогою генератора водневої води. Генератор водневої води ви можете не тільки встановити у себе вдома, а й скористатися водневою пляшкою, що б пити воду незалежно вашого місцеперебування.