14

січ.

Срібна вода

Срібна вода - це вода, що містить позитивні іони срібла.
   
Іони срібла потрапляють у воду, коли в процесі електролізу розчиняється анод, виготовлений зі срібла вищої проби (999,9).
   
Срібна вода має яскраво виражену антибактеріальну дію.
   
   
Чим концентрація більше, тим сильніше і швидше проявляється бактерицидна дія срібної води, діючи практично на всі види мікроорганізмів.
   
Виключна властивість срібла: на відміну від більшості антибіотиків, срібло діє не тільки на бактерії, але і на віруси. Срібло, як натуральний антибіотик, знищує мікроорганізми, які викликають понад 650 хвороб, а звичайні антибіотики - тільки 5-10.  
   
Срібну воду, по її впливу, в залежності від концентрації іонів срібла, можна розділити на три групи:
   
• Срібна вода слабкої концентрації, в якій концентрація іонів срібла до 1 мг / л. Срібну воду концентрації (0,01 мг / л), застосовують в профілактичних цілях, або при нестачі срібла в організмі, таку воду можна пити великими кількостями (до 1-1,5 л на добу) і тривалий час.  
   
• Срібна вода середньої концентрації. Концентрація іонів срібла в середньому становить 5-10 мг / л. Така вода застосовується для лікування захворювань внутрішніх органів: виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічного гастриту, ентериту,холециститу, ендокринних захворювань, діабету, діатезу, інфекційних захворювань та ін.
   
• Срібна вода великій концентрації. Концентрація іонів срібла в середньому коливається між 20-35 мг / л. Така вода призначена тільки для зовнішнього вживання: компресів, примочок, тампонів, для споліскуючи рота, горла і т. П. Вона ефективно лікує опіки різного ступеня, рани, що не загоюються, дерматоз вірусного, грибкового, трофічного походження, стоматит, пародонтоз, фолікулярну ангіну, алергічний риніт і ін.
   
Срібна вода - відмінний протизапальний і знеболювальний засіб.
   

Для приготування срібної води можна використовувати іонізатори води Aquator - срібна вода, отримана шляхом електролізу в побутовому іонізаторі Акватор, не містить добавок, стабілізаторів, барвників і консервантів - в них нема потреби. При профілактичному використанні срібна вода зміцнює імунну систему. Срібло не токсичне, воно прискорює загоєння пошкоджених тканин, також доброчинно діє на кістки.