Який іонізатор води краще

16

січ.

Який іонізатор води краще

   
Пошук відповідного іонізатора води серед безлічі доступних активаторів води може виявитися складним завданням. Але як тільки ви прийняли рішення, переконайтеся, що ви знаєте правильні фактори, які необхідно враховувати, щоб прийняти правильне рішення.
   
Без достатньої інформації про біоактиватори води ви можете в кінцевому підсумку прийняти неправильне рішення, яке буде вам дорого коштувати. Більшість цих приладів мають різні функції, які допомагають задовольнити потреби різних людей. Наступні поради допоможуть вам вибрати кращий іонізатор води.
   
1. Кількість пластин
   
Одним з найбільш важливих критеріїв при виборі приладу для приготування живої та мертвої води є кількість пластин в іонізаційній камері. Саме площа поверхні пластин впливає на корисні властивості води. Чим більше кількість пластин, тим більше площа поверхні пластин, що контактують з водою.
   
Більшість іонізаторів води мають 3, 5, 7 або 9 пластин. Чим більше кількість їх, тим більша лужність і негативний ОВП (антиоксидантний ефект).
   
Деяким покупцям іонізаторів води підійдуть блоки з 3 або 5 пластинами. Усі іонізатори води виробляють воду з наступними чотирма характеристиками:
   
  • лужність;
  • негативний ОВП;
  • Мікрокластерна вода (для підвищеної гідратації);
  • Вищий рівень кисню для збільшення енергії та витривалості.
   
Тим, хто хоче максимальної продуктивності, рекомендується вивчити іонізатори води з великою кількістю пластин, наприклад іонізатор води GENESIS Turbo або Iontech IT-580
   
2. Цикл очищення вручну або автоматичний
   
Кожен іонізатор води повинен бути обладнаний функцією очищення платинових/титанових пластин всередині іонізаційної камери.
   
Іонізатор води має іонізаційну камеру з двома відсіками: одне з позитивними пластинами, а друге - з негативними пластинами. Негативно заряджені пластини притягують позитивно заряджені мінерали, які є лужними мінералами.
   
Цикл очищення безпосередньо впливає на якість води та загальну ефективність активатора води. Це також вплине на те скільки років він прослужить. Без самоочищення на платинових/титанових пластин будуть утворюватися відкладення, що можуть привести до зниження ефективності роботи та в кінцевому підсумку, до корозії найважливіших пластин.
   
Цикл очищення в іонізаторі води може бути ручним або автоматичним. Цикл автоматичного очищення кращий. Цикл ручної очистки вимагає, щоб користувач піддавав іонізатор води короткому циклу очищення не рідше одного разу в день.
   
Іонізатор води з автоматичним циклом очищення означає, що цикл виконується автоматично, зазвичай в кінці кожного використання. Вам, як користувачу, ніколи не доведеться турбуватися про завершення щоденного циклу очищення. А оскільки цикл очищення активується після кожного використання, він набагато ретельніше, ніж ручна очистка. Це певна зручність і це також продовжить термін служби іонізатора води.
   
3. Рівень лужності та ОВП
   
Зазвичай нам потрібно пити лужну іонізовану воду до рівня 8,5-9,5 для максимальної користі для здоров'я. Лужна вода, яка використовується для приготування їжі, може бути в діапазоні 9,5+. Кращі, досконаліші іонізатори води забезпечать лужну воду в діапазоні 10+.
   
ОВП - це окисно-відновний потенціал води. Негативний ОВП належить до здатності води нейтралізувати вільні радикали в організмі.
   
Вільні радикали - це групи атомів, які можуть викликати пошкодження наших клітин, приводячи до різних дегенеративних захворювань. Вони утворюються в результаті стресу, впливу токсичних хімікатів і нормальних метаболічних процесів, таких як травлення.
   
Чим вище негативний ОВП живої води, тим краще її здатність нейтралізувати вільні радикали в організмі. Лужну іонізовану воду іноді називають «антиоксидантною водою» через її здатності вловлювати та руйнувати частки вільних радикалів.
   
Найкраще для цього підійде електроактиватора води Aquator або прилади від виробників KYK і EOS HITECH.
   
4. Витривалість
   
Під витривалістю мається на увазі загальний термін роботи іонізатора води. Довговічність будь-якого іонізатора води безпосередньо залежить від якості всієї конструкції пристрою, ретельності циклу очищення і якості фільтра.
   
Більшість іонізаторів води початкового і середнього рівня розраховані на ефективну роботу протягом 3-5 років. Активатори води, які виробляють зараз розраховані на ефективну роботу протягом 10-20 років.
   
5. Варіанти установки
   
Іонізатори води можна розділити на проточні та не проточні.
   
Проточні іонізатори води зазвичай встановлюються під раковину або на стільниці. Це залежить від того, як вам буде зручно і від самого приладу. Також зараз набирають популярності непротічні активатори води. Це зручний варіант, щоб поставити його куди завгодно і взяти з собою на приклад, на дачу. І якщо в першому варіанті ваш прилад підключається до крана для постійного споживання лужної чи кислої води, то непротічний активатор води обмежений обсягами. Такі активатори води як Акватор, непротічні прилади для приготування живої та мертвої води зазвичай розраховані для приготування води до 3 літрів і володіють унікальною функцією сріблення води.
   
Якщо ж у вас залишилися які-небудь питання з приводу вибору іонізатора води - ми з радістю вам відповімо.