Якщо ви вирішили купити іонізатор повітря: поради щодо вибору

17

січ.

Якщо ви вирішили купити іонізатор повітря: поради щодо вибору

   

Наш будинок - місце, де ми проводимо найбільше часу, а з початком пандемії для більшості з нас будинок перетворився в наш офіс. З цього і почалося бажання створити собі комфортну і безпечну атмосферу там, де ми живемо. Один з найважливіших критеріїв - це чисте і свіже повітря, а як ми знаємо саме це впливає на нашу продуктивність і добре самопочуття. Давайте разом розглянемо очищувачі повітря, які допоможуть нам в цьому і не зроблять гірше.

   

Є десятки очищувачів повітря в приміщення на вибір, але багато хто з них не може справлятися повністю зі своєю працею і також можуть утворювати озон. Очисники повітря не будуть панацеєю від усіх проблем, але правильний вибір може допомогти нам дихати легше і краще. Сьогодні ми розповімо про один з них.

   

Новинка в нашому інтернет-магазині - це біполярний іонізатор повітря GPS. Завдяки цій технології, ми можемо зробити повітря в приміщенні набагато чистіше. При цьому без виробництва шкідливого озону та інших шкідливих побічних продуктів.

   

Технологія біполярної іонізації GPS

   

Для початку розберемо, що таке іон. Це молекула або атом, яка може бути як позитивно-зарядженою, так і негативно. Це означає, що він може як отримувати, так і відмовлятися від електронів, щоб стати нейтральним.

   

Саме іони працюють над очищенням повітря в навколишньому середовищі та чим далі від цивілізації, там їх більше, а повітря чистіше. Іони формуються з поєднання енергії припливу води, яка розбивається від хвилі та навіть  від сонячного світла. В технології голчастої біполярної іонізації повітря іони генеруються таким чином, щоб максимально зробити повітря чистим і свіжим. Так, щоб ви самі відчули себе десь в горах або на березі океану.

   

Технологія голчастої біполярної іонізації повітря створює і випускає іони в повітряний потік, використовуючи існуючу систему опалення, вентиляції та кондиціонування повітря в якості методу доставки. Коли ці іони розсіюються по простору, вони шукають і утворюють зв'язки з частинками в повітрі за допомогою процесу, званого агломерацією. Це створює ефект сніжної грудки, в якому частинки починають групуватися разом. Чим більше стає скупчення частинок, тим легше вашій системі фільтрувати його з повітря. Незалежні лабораторні випробування довели, що цей процес безпечний і ефективний.

   

При контакті позитивних і негативних іонів, створюється бактерицидний ефект, який руйнує патогени та робить їх безпечними для нас.

   
   

Як правильно обрати та купити іонізатор повітря

   

У лінійці іонізаторів повітря GPS представлені 7 пристроїв і кожен з них здатний впорається з завданням по очищенню повітря на всі 100%. Сьогодні цю технологію використовують для очищення повітря в тисячах офісів, шкіл, аеропортів, лікарень та інших громадських місць по всьому світу. У кожному іонізаторі поєднується:

   
  • Універсальний блок живлення;
  • Автоматичне очищення;
  • Щітки з вуглецевого волокна;
  • Модульна іонізаційна панель;
  • Гнучка іонізаційна смуга;
  • Можливість магнітного кріплення.
   

Купити іонізатор повітря GPS ви можете в нашому інтернет-магазині Аквалекарь. Наші фахівці допоможуть вам обрати найбільш відповідний варіант для вас і з радістю проконсультують.