Як приготувати водневу воду в домашніх умовах

16

січ.

Як приготувати водневу воду в домашніх умовах

   
Воднева вода - це вода, насичена потужним антиоксидантом - воднем. Навіщо ж пити водневу воду? Така вода покращує ваше самопочуття, імунітет, обмін речовин, стан шкіри, волосся і нігтів, допомагає впоратися з хронічною втомою та уповільнити процеси старіння у вашому тілі. У розділі «Здоров'я» ви можете більше дізнатися про водневу воду, і як вона впливає на наш організм.
   
У світі існує кілька способів приготувати водневу воду в домашніх умовах, але тільки за допомогою генератора водневої води ви можете бути впевненими, що приготовиться вода, насичена воднем. Вода, приготована в генераторі водневої води, насичується не тільки воднем, а й стає з низьким окислювально-відновним потенціалом (ОВП). Така вода краще і швидше засвоюється організмом, і дає 100% позитивний ефект.
   

Які існують генератори водневої води

   
Завдяки сучасним технологіям у нас є величезний вибір таких приладів, як водневі пляшки, водневі глечики, проточні генератори водневої води, водневі чашки й навіть водневі ванни, водневий іригатор.
   
   
Який прилад вибрати
   

Стаціонарні генератори водневої води:

   
Якщо ви хочете насичувати воду воднем у великій кількості та для всієї родини, краще рішення - це стаціонарний проточний генератор водневої води. Такі прилади оптимізовані та розроблені для отримання води з високим вмістом водню. За допомогою надійного проточного генератора водневої води ви зможете за один раз приготувати висококонцентровану водневу воду з концентрацією водню більш як 1570 ppb в будь-якому обсязі у себе вдома.
   
Прилад оснащений системою автоматичного очищення після використання. За допомогою фільтрів, установлених у генераторі водневої води, ви отримуєте чисту, корисну і смачну воду за лічені хвилини. Всі проточні генератори водневої води сертифіковані та створені на основі запатентованої технології автоматичного перемикання водних маршрутів. В кожному приладі вбудовані три режими генерації водневої води, функції очищення, функції стерилізації/виділення антисептичного розчину. У нашому магазині представлені проточні генератори водневої води від корейського бренду KYK, які розроблені за найсучаснішими технологіями та мають всі сертифікати якості (Водневий генератор води Hym 3+ і водневий генератор води Higen1 +)
   

Портативні генератори водневої води:

   
Раніше ми згадували про водневу пляшку, водневий глечик і водневу чашку. Такі прилади розроблені спеціально для приготування водневої води не тільки перебуваючи вдома, а й тоді, коли ви знаходитесь на прогулянці, в подорож або в офісі.
   
Воднева пляшка - це невеликі пляшки для насичення вашої води воднем, де б ви не були. Завдяки вбудованому акумулятору, такий прилад легко носити з собою. У статті "Як обрати водневу пляшку?" ми детально описали на що варто звернути увагу при виборі пляшки для води. Звичайно, найважливіше в портативному генераторі водневої води - це протонообмінна мембрана. Мембрана дозволяє відокремлювати хлор, озон і інші побічні продукти електролізу, які можуть бути шкідливими для здоров'я - це перше на що варто звернути вашу увагу. У деяких водневих пляшках вбудована функція інгаляції, наприклад в таких, як Blue Water 900 або Hibon Q10 (аналог Harmony). При використанні інгаляції воднем, ваші легені, а також нервова і серцево-судинна система у великій кількості засвоює молекулярний водень. Детальніше про інгаляції воднем ми розповіли в цьому блоці.
   
  Якщо у вас вже є воднева пляшка або ви хочете щось інше, але точно не проточний генератор водневої води й не водневу пляшку, є прекрасний аналог - водневий глечик. Водневий глечик - зручна альтернатива першим двом варіантам і призначений для приготування водневої води в домашніх умовах. За одну генерацію такий прилад насичує 1.5 літра води молекулярним воднем до 2,5 ppm для всієї родини. Генератор водневої води використовує протонну іонообмінну мембрану (DuPont) PEM і SPE. Вибираючи даний прилад вам потрібно розуміти, що він вимагає постійного підключення до джерела живлення, що робить його стаціонарним. Працює такий прилад за принципом портативних генераторів водневої води - наповнюєте водою, включаєте прилад і через 15 хвилин, в залежності від моделі та обраного режиму, воднева вода готова. У нашому магазині представлений водневий глечик від високотехнологічного науково-дослідного підприємства Hibon.
   
Часто люди вибирають для доповнення до даних приладів водневу чашку. Воднева чашка - дозволяє насичувати воднем не тільки питну воду, а й водомісткі продукти (сік, чай, кава, молоко, алкогольні напої та ін.). Сьогодні у світі тільки одна запатентована чашка - це воднева чашка Vione Hydrogen Mug, яка є продовженням серії активаторів «AQUASPECTR» професора Хачатряна. Завдяки спеціальному, екологічно чистому сплаву металів з переважанням магнію підвищується окислювально-відновний потенціал від -100 мВ до -500 мВ і насичується рідина активними іонами водню. Така чашка прекрасно підійде для любителів чаю, кави або інших напоїв. З нею ви зможете наситити будь-яку рідину воднем.
   
Якщо ви досі не можете визначитися який генератор водневої води потрібен саме вам, то наші фахівці з радістю допоможуть вам у виборі та проконсультують з усіх цікавих для вас питаннях. Залишайте заявку на сайті або відразу телефонуйте +380506032623.