Як позбавитися впливу на організм вільних радикалів і чому ці агресивні частинки шкодять повноцінному життю людини

17

січ.

Як позбавитися впливу на організм вільних радикалів і чому ці агресивні частинки шкодять повноцінному життю людини

   

Агресивні атоми та молекули усередині живого організму викликають серйозні захворюваня. Для людини – це рак, хвороба Альцгеймера, хвороби судин і клапанів серця. Це те, що може прискорити процес старіння чи значно знизити тривалість життя. Розуміння ролі вільних радикалів у шкідливих для людини процесах може зберегти здоров'я чи навіть врятувати життя, варто лиш людині зробити усвідомлений вибір щодо свого способу життя та дієти.

   

Як визначає поняття «вільні радикали» енциклопедія популярних знань

Високо реактивні молекули (або атоми) із незаповненою структурою, що мають на зовнішніх оболонках один або кілька неспарених електронів, називають вільними радикалами. Вони утворюються в живому організмі як побічний продукт під час нормального обміну речовин, а також потрапляють із зовнішніх джерел (дрібний пил, радіація, продукти розпаду деяких хімічних речовин та ін.).

   

   

Агресивні радикальні частинки у спробі стабілізуватися всередині людського організму здатні викликати ушкодження здорових клітин, білків і ДНК, забираючи електрони в інших молекул. Через пошкодження клітинних компонентів усередині нашого організму виникає окислювальний стрес, що потім призводить до ланцюгової реакції, яка запускає механізми утворення хвороби.

   

Завдяки вивченню природи вільних радикалів у галузі медицини розробляються нестандартні методи профілактики та лікування захворювань, пов'язаних з окислювальним стресом. Тому варто зменшити кількість вільних радикалів у організмі, щоб звести до мінімуму їх вплив, а також максимально збільшити споживання корисних речовин, що здатні нейтралізувати радикали та врятувати пошкоджені клітини. Це життєво важливо задля турботи про власне здоров'я.

   

Як можна зменшити кількість вільних радикалів

Вживати антиоксиданти (такі як вітаміни С і Е) з їжею, а також з цілющою водою (активні іони і молекулярний водень), що мають з надлишком заповнену структуру. Іонізована вода та молекулярний водень, віддаючи надлишкові електрони вільному радикалу, стабілізують кожну агресивну молекулу та запобігають пошкодженню здорових клітин в організмі. Тобто вони порушують ланцюгову реакцію, яка запускає хворобу.

Як з вільними радикалами бореться молекулярний водень

Молекулярний водень привертає загальну увагу через його потенційні терапевтичні переваги:

   
  • Молекулярний водень, або H2, є двоатомною молекулою, що складається з однакових атомів водню. Це найменша і найпростіша молекулярна структура,і, мабуть, найпоширеніша у Всесвіті.
  • Молекулярний водень діє як антиоксидант, націлюючись на найбільш шкідливі вільні радикали, такі як реактивний гідроксильний радикал, що завдає значної шкоди клітинним компонентам, і нейтралізує їх.
  • Активний гідроген дарує електрон вільному радикалу, і цим стабілізує агресивну молекулу й запобігає пошкодженню всіх систем в організмі. Вільний радикал зникає, а зайвий водень легко виводиться з організму.
   

Науковці намагались підтвердити або спростувати гіпотезу, що активний молекулярний водень нейтралізує вільні радикали та знижує окисний стрес. Дослідження показали, що молекулярний гідроген може діяти як потужний антиоксидант і протизапальний агент, а також благотворно впливати на різні фізіологічні процеси, такі як енергетичний обмін, експресія генів і клітинна передача сигналів.

   

У ході зарубіжних наукових досліджень було доведено, що молекулярний водень є високоефективним поглиначем вільних радикалів. І за ним майбутнє, оскільки молекулярний водень можна споживати різними способами, включаючи вдихання газоподібного водню, споживання багатої воднем води або місцеве застосування розчинів, багатих молекулярним воднем.

   

Дослідження показали, що молекулярний водень здатен зменшити окислювальний стрес та запалення у різних тканинах та органах, включаючи мозок, печінку та нирки. Крім того, було доведено, що молекулярний водень має профілактичну дію при різних захворюваннях та станах, пов'язаних з окислювальним стресом, таких як серцево-судинні захворювання, діабет та нейродегенеративні хвороби. Однак у медичних колах досі існує думка, що необхідні більш ретельні подальші дослідження, щоб повністю зрозуміти механізми дії та потенційне терапевтичне застосування молекулярного водню для нейтралізації вільних радикалів і зниження окислювального стресу. Було доведено, що як пиття багатої воднем води, так і вдихання газоподібного молекулярного водню є ефективними способами отримання терапії молекулярним воднем, і вибір між ними залежить від можливостей людини.

   
   
 
  1. Вживання води, багатої воднем, є зручним та практичним способом отримання терапії молекулярним воднем, оскільки її можна легко споживати, не порушуючи ритм повсякденного життя. Воднева вода у пляшці або іншому генераторі виробляється шляхом розчинення молекулярного газоподібного водню у воді під високим тиском, що дозволяє водню розчинятися та поглинатися водою. Пиття водневої води може забезпечити стабільне та стійке постачання організму молекулярним воднем протягом дня.
  2. Вдихання газоподібного молекулярного водню за допомогою спеціального обладнання, такого як водневі інгалятори або камери з водневим газом, – це ще один спосіб отримати терапію молекулярним воднем, який може забезпечити негайний та цілеспрямований ефект. Ця процедура швидше збільшує рівень молекулярного водню в організмі, тому швидше та ефективніше впливає різні органи і фізіологічні процеси.
   

Загалом обидва методи молекулярної водневої терапії довели свою безпеку та ефективність. Вибір між ними може залежати від стану здоров'я людини й можливості доступу до якісного спеціалізованого обладнання, що генерує потужний водневий антиоксидант.