Як обрати водневу пляшку

16

січ.

Як обрати водневу пляшку

   

Портативний генератор водневої води-невелика пляшка для вироблення водневої води з мінусовим значенням ОВП (окислювально-відновний потенціал). За допомогою водневої пляшки можна всього за 3 хвилини збагатити воду молекулярним воднем з концентрацією від 1000 ppb (1 ppm) і знизити ОВП води до рівня -300 мл і нижче.

   
Перш ніж вибирати генератор водневої води, ви напевно задавали собі питання " А який вибрати? Як їх відрізняти? »
   
Це питання наша компанія Аквалекар отримує від багатьох клієнтів, тому ми вирішили виділити для вас 4 кращих пропозиції, які є сьогодні на ринку.
   

Детальна інформація по портативним генераторам води

   
Назва моделі Blue Water 900 Hydrogen MINI (Dagaga) HP100 KYK HIBON Q10
Концентрація H2 до 2.0 ppm до 1.2 ppm до 1.2 ppm до 2.0 ppm
ОВП(мВ) від -350 до -750 від -250 до -750 від -200 до -550 від -350 до -750
Цикл генерації 3 хв / 10 хв 3 хв 3 хв 3 хв / 10 хв
Воднева інгаляція так ні ні так
Технологія SPE/PEM так так так так
Матеріал пластин титан, покритий платиною титан, покритий платиною титан, покритий платиною титан, покритий платиною
Матеріал генератора тритан тритан, нержавіюча сталь ABS - пластик тритан, боросилікатне скло
Ємність 480 мл 350 мл 300 ~ 500 мл 400 мл
Тип підключення Непроточний Непроточний Непроточний Непроточний
Допустима температура води 5~40℃ 3~40℃ 10~30℃ 0~60℃
Акумулятор 1600 mAh 1600 mAh 1100 mAh 1800 mAh
Зарядний порт micro usb бездротова зарядка micro usb - c micro usb
Гарантія 1 рік 1 рік 1 рік 1 рік
Країна виробництва Південна Корея Південна Корея Південна Корея Китай
Перейти до картки товару Перейти до картки товару Перейти до картки товару Перейти до картки товару
 

На що ж варто звернути свою увагу?

   
 

1. Рівень ОВП нижче -200 мілівольт

   
Окислювально-відновний потенціал (ОВП) - здатність води вступати в біохімічні реакції.
   
Негативне значення ОВП означає, що молекула води має надлишковий електрон. Цей надлишковий електрон може бути відданий пошкодженої клітини з відсутнім електроном і таким чином клітина відновлюється або надлишковий електрон нейтралізує окислювачі до тих пір, поки вони не стануть нейтральними і більше не зможуть відривати електрони у здорових клітин.
   
Позитивне значення ОВП означає, що молекулі води не вистачає одного електрона, і тому відсутній електрон може бути забраний у живої клітини, пошкоджуючи її (окислюючи її).
   
Важливо розуміти, що в природі є джерела води з негативним ОВП. Але даний параметр зберігається в воді буквально кілька годин, а потім ставати позитивним. Відповідно, будь-яка бутильована вода, тала вода, фільтрова води (в тому числі осмос), водопровідна вода, колодязна вода - завжди мають позитивне ОВП.
   
У той час як, всі ключові рідини (кров, лімфа) в нашому тілі мають негативне значення ОВП - тобто вони нас за замовчуванням відновлюють.
   
Оскільки, в даний час джерела окислення організму (фактори окислення) значно посилилися, то організм швидше втрачає можливість самостійно нейтралізувати окислювачі.
   
Бажано, щодня пити воду з негативним ОВП на рівні від -200 мілівольт (мв).
   
Вважається, що без обмежень можна пити воду з ОВП -500 мв. Вода з ОВП нижче -500 мв вважається сильнодіючою і випивається в обмеженій кількості за спеціальними програмами.
   

2. Концентрація молекулярного водню (Н2) від 1000 ppb (1 ppm)

   
За даними Японської асоціації просування водневої води (ЯАПВВ) терапевтична концентрація газоподібного молекулярного водню у воді повинна становити не менше 1.0 ppm (1000 ppb). Щоб отримати мінімальну терапевтичну дозу водню, - слід випивати більше 1 л води в день.
   
Концентрацію водню можна поміряти спеціальними приладами.
   
Звертаємо увагу, що ряд виробників (частіше китайських) будують свою маркетингову активність на рекламування високої концентрації водню. Слід зазначити, що подібні вимірювання проводяться спеціальним чином на спеціальній воді (дистильованої, певної температури), щоб досягти показового високого вмісту молекулярного водню. Заміри проводяться спеціальними краплями, які показують точніше, ніж більшість вимірювальних приладів. В цьому випадку в інструкції виробник декларує максимальну концентрацію, яку важко досягти / перевірити в домашніх умовах.
   
Ряд інших виробників (в тому числі переважна кількість виробників з Південної Кореї) декларують в інструкціях усереднені значення, які нижче, але відповідає тому, що побачить клієнт, зробивши виміри будинку.
   
У будь-якому випадку, якщо вам за станом здоров'я слід отримувати максимальну концентрацію водню, вам варто користуватися інгаляцією і в цьому випадку всі якісні прилади будуть давати однакове значення молекулярного водню.
   

3. Воднева інгаляція

   
Терапія воднем сприяє підвищенню імунітету і захисної функції внутрішніх органів, функцій мозку, швидкому відновленню пацієнтів.
   
Слід зазначити, що максимальну дозу молекулярного водню легше отримувати через інгаляцію воднем. Якісні портативні водневі генератори в середньому генерують до 5 грам водню в хвилину. Вважається, що інгаляцію слід робити 10 і більше хвилин, таким чином, Користувач може поглинути 20 грам водню за 10 хвилин генерації.
   
Сьогодні водневі інгаляції набувають масштабну популярність і використовуються як альтернатива і доповнення до вживання водневої води.
   
Тому, можливість водневої інгаляції в пляшці буде великим плюсом.
   

4. Матеріал колби

   
Якщо вибирати колбу з титану-міцний, прозорий і термостійкий поліестер, Еко матеріал нового покоління, який не містить шкідливих речовин, таких як бісфенол А. пляшка буде легше і зручніше, ніж боросилікатне скло
   
Колба з боросилікатного скла-важче, ніж Трітан, зберігає високу концентрацію водню довше, ніж інші матеріали. Його також використовують в промислових цілях: для лабораторного посуду, оптики, хірургічних інструментів.
   

5. Акумулятор і зарядний порт

   
Більшість генераторів водневої води оснащені іонно-літієвими батареями. Це дає можливість брати її з собою на прогулянку, в подорож або в офіс.
   
Однак деякі моделі не мають вбудованого акумулятора і підключаються через USB кабель до інших портативних пристроїв (телефон, ноутбук, повербанк,...). Плюсом таких генераторів є максимальна компактність, але потрібно з собою носити USB кабель. Також такі ультракомпактні генератори водневої води, як правило, не мають функцію інгаляції.
   

Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які дадуть відповідь на всі ваші запитання.