Як обрати генератор водневої води

16

січ.

Як обрати генератор водневої води

   
На сьогодні український ринок має безліч різних варіантів генераторів водневої води. Але як вибрати серед усього цього асортименту? Як вибрати генератор водневої води якісний і при цьому бути впевненим у своєму виборі?
   
Для початку, слід розібратися, які типи генераторів водневої води є на сьогодні. Генератори водневої води можна розділити за такими класифікаціями:
   
  • Генератор водневої води для насичення води воднем. Такі апарати бувають портативними та стаціонарними.
  • Генератори водневої води для інгаляції. Зараз виробники можуть запропонувати нам як портативний інгалятор, зазвичай такі додаткові функції зустрічаються в водневій пляшці, і стаціонарні.
  • Генератори водневої води для догляду за шкірою. Це можуть бути генератори-спреї або ж СПА-капсули.
   
Такі пристрої, які збагачують звичайну питну воду воднем бувають портативними та стаціонарними. Вибір між такими генераторами водневої води зазвичай залежить від способу життя і кількості осіб, які будуть ним користуватися.
   
Який генератор водневої води краще?
   
Якщо ви вибираєте генератор водневої води, щоб пити водневу воду всією сім'єю, краще рішення - стаціонарний (проточний) генератор водневої води.
   
Які в ньому особливості:
   
  1. Оптимізований і розроблений для отримання води з високим вмістом водню. З ним ви з легкістю зможете приготувати за один раз висококонцентровану водневу воду з концентрацією водню понад 1570 ppb в будь-якому обсязі у себе вдома.
  2. Система автоматичного очищення після використання приладу. У генераторі водневої води встановлені спеціальні фільтри, завдяки яким ви отримуєте чисту водневу воду без різних домішок.
  3. Автоматичне перемикання водних маршрутів. В кожному приладі вбудовані три режими генерації водневої води, а саме: функції очищення, функції стерилізації та виділення антисептичного розчину.
   
У нашому магазині Аквалекарь ви знайдете проточні генератори водневої води від корейського бренду KYK, які розроблені за найсучаснішими технологіями та мають всі сертифікати якості (Водневий генератор води Hym 3+ і водневий генератор води Higen1 +).
   
Окремо хочеться відзначити водневі глечики. Вони також належать до стаціонарних генераторів водневої води. Тільки якщо звичайні прилади підключаються до всієї системи водопостачання, то у випадку з глечиком - він вимагає тільки постійне підключення до джерела живлення. Це, власне, і робить його стаціонарним.
   
Коли мова заходить про не великі обсяги та про щось, що можна буде взяти з собою в поїздку або на прогулянку - тоді вибирати варто водневу пляшку (портативний генератор водневої води).
   
Особливості водневої пляшки:
   
  1. Зручність. Завдяки вбудованому акумулятору, такий прилад легко носити з собою. У статті "Як обрати свою водневу пляшку?" ми докладно описали на що варто звернути увагу при виборі водневої пляшки для води.
  2. Протонообмінна мембрана. Це дозволяємо відокремлювати хлор, озон і інші побічні продукти електролізу від самої води, які можуть бути шкідливими для здоров'я.
  3. Функція інгаляції. У багатьох пляшках вбудована функція інгаляції, наприклад в таких, як Blue Water 900 або Hibon Q10 (аналог Harmony). При використанні інгаляції воднем, ваші легені, а також нервова і серцево-судинна система у великій кількості засвоює молекулярний водень.
   
Вибір залишається тільки за вами. У нашому інтернет-магазині Аквалекарь ви можете купити генератор водневої води, який вам найбільше підходить. Наші фахівці з радістю вас проконсультують. Ви також можете ознайомитися з користю водневої води в нашому спеціальному розділі «Здоров'я», де ми щотижня публікуємо наукову інформацію про користь водневої води для нашого організму.