Водневий стакан: поради щодо вибору

16

січ.

Водневий стакан: поради щодо вибору

   
Воднева вода може змінити життя, безліч людей і вчених вважають необхідністю пити водневу воду кожен день. На щастя для нас, зараз доступні водневі склянки, які дозволяють екологічно раціонально отримувати водневу воду вдома або під час подорожей.
   
На ринку є багато видів генераторів водневої води.
   
Це три основні причини, за якими потрібно вибирати водневий стакан:
   
1. Матеріал електродної пластини: електродні пластини неякісних склянок для приготування водневої води зазвичай виготовляються зі звичайних металів, таких як залізо, алюміній, які мають короткий термін служби та виділяють токсичні речовини, такі як оксид заліза та іржа. Матеріали, які використовують виробники з Південної Кореї, Китаю і Тайваню для виготовлення електродних пластин, - це титан і платина. Усі електродні пластини імпортуються з Південної Кореї.
   
Завдяки титановій або платинової пластини, воднева вода в таких склянках готується без побічних продуктів електролізу, таких як кисень, хлор, озон.
   
2. Технологія DuPont PEM: Водневі склянки низької якості не оснащені системою обміну протонів DuPont. Наші виробники водневих склянок використовують тільки самі передові технології SPE і запатентовану технологію DuPont PEM.
   
   
3. Концентрація водню і значення мембрани PEM. Чому PEM такий важливий? У процесі електролізу води, кисень і озон виводяться з отвору на дні. Іони водню на катоді, отримані електронним шляхом, генерують газоподібний водень у верхній частині балона з утворенням чистої води, багатої воднем. У неякісних пристроях ця технологія не використовується, водень і озон, хлор та інші оксиди змішуються у воді. Ви ж не хочете пити цю змішану воду?
   
Наші виробники використовують тільки запатентовану технологію DuPont PEM. Це дорого, але це гарантує, що воднева вода буде генеруватися чисто на анодному електроді, а також з іонами хлориду, гідроксид-іоном, гіпохлорит-іоном, іонами водню через вибір проникності негативно зарядженої мембрани, що призводить до відштовхування негативно заряджених іонів.
   
Концентрація водню повинна бути не менше 1 ppm, щоб бути ефективною. Наш водневий стакан для води може виробляти 1,5-2,5 частини на мільйон за 5-10 хвилин робочого часу, ОВП становить до -700 мВ.
   
Переваги наявності водневої склянки:
   
  • Висока концентрація водню, просто додайте води.
   
Ви можете насолодитися перевагами гідрогенізованої води з водневою склянкою. Все, що вам потрібно зробити, це додати води та включити кнопку живлення, щоб запустити процес виробництва водню, який триває від 5 до 10 хвилин, в залежності від водневої склянки. Стакан розроблений за запатентованою технологією для виробництва та утримання концентрованої водневої води до 1200 частин на мільярд.
   
  • Природні антиоксиданти
   
Клінічні дослідження розповіли нам про переваги молекулярного водню для боротьби з певними захворюваннями, досі поточні дослідження показують, що його вплив як терапевтичний антиоксидант надзвичайний. Молекулярний водень також має потенціал в антиоксидантної терапії для пацієнтів з ревматоїдним артритом.
   
   
Клітини нашого тіла генерують вільні радикали щоразу, коли вони споживають кисень. Ці вільні радикали широко відомі як причини старіння і появи різних захворювань. Щоб вони не завдавали шкоди нашому організму, нам потрібно приймати антиоксиданти. Молекулярний водень є одним з джерел природних антиоксидантів, оскільки водень природним чином присутній в організмі й не класифікується як ліки.
   
  • Цілі краси
   
Вживати воду - не єдиний спосіб використовувати водень. Ви можете нанести водневу воду на будь-які частини тіла, щоб позбутися від токсинів на шкірі. Для цього можна використовувати мочалку або нанести її прямо на шкіру. Крім того, якщо вдома або в офісі є зволожувач, ви також можете використовувати його з водневою водою, щоб зволожити повітря і зменшити сухість шкіри, горла, носа і губ.
   
Користь для здоров'я від пиття водневої води не можна недооцінювати. Купити водневий стакан сьогодні, щоб пити водневу воду в будь-який час і в будь-якому місці!