Воднева вода: старіння і профілактика хвороб. Думка професора Морі Йосіомі

16

січ.

Воднева вода: старіння і профілактика хвороб. Думка професора Морі Йосіомі

   
Доктор Морі Йосіомо - професор клініки Akasaka aa clinic, почесний доктор медичної академії Доцці та професор патології в одному зі своїх інтерв'ю поділився дуже цікавим спостереженням і розповів про те, як він бачить профілактику і лікування захворювань.
   
Як вважає доктор - дуже важливо вилікувати хворобу, але при цьому він прийшов до висновку, що профілактика набагато важливіше. Саме при профілактиці людина гарантує собі те, що він не зіткнеться з якимись важкими захворюваннями.
   
У своїй клініці професор протягом 15 років займається саме профілактикою захворювання і не дозволяє своїм пацієнтом зіткнутися з важкими хворобами.
   
Перш за все слід приділяти уваги контролю активних форм кисню (АФК), які є причиною багатьох недуг, особливо таких як онкологія. Завдяки дослідженням ми знаємо, що в першу чергу потрібно позбавлятися від більш шкідливих груп АФК - гідроксильних радикалів, а що б позбутися від цих форм потрібен водень. Оскільки водень вбиває гідроксильні радикали, що викликають хвороби та старіння, він може використовуватися для їх профілактики. Що більш ще важливо - воднева терапія створює енергію і покращує кровообіг, а це значить, що капіляри надовго залишаються здоровими. Виходить, що ми можемо запобігти деменції та зниженню функції нирок і серця, викликане старінням - людина довго зберігає своє міцне здоров'я і добре самопочуття завдяки вживанню водневої води або використовуючи інгаляцію воднем.
   
  З цього можна зробити висновок, що водень вкрай важливий для здоров'я капілярів. З віком знижується кількість енергії в організмі. Це відбувається, коли одна з органел клітини - мітохондрія старіє, і її функція знижується. Саме це викликає старіння людини в цілому. Професор і його колеги прийшли до висновку, що водень підходить для запобігання старінню мітохондрії. Водень дуже потужний антиоксидант, тому, що він оздоровлює мітохондрію, запасає енергією, покращує кровообіг, зміцнює судини аж до кінцевих ділянок, знищує гідроксильні радикали та допомагає в профілактиці й лікуванні таких серйозних захворюваннях, як рак, інфаркт, інсульт, діабет.
   
Навіть при вживанні водневої води у великій кількості немає небезпеки набрати вагу - водень не містить калорій. Для жінок є також приємний бонус - воднева вода сприяє покращенню шкіри та волосся.
   
Професор вважає, що водень надалі буде незамінний в лікуванні хвороб. Його можна і потрібно вживати щодня. Безліч досліджень, які відомі нам на сьогодні доводять позитивний вплив водневої води на організм.
   
Зараз водневу воду можна з легкістю приготувати в домашніх умовах використовуючи генератор водневої води, а для поїздок або вживанню водневої води не вдома можна використовувати водневу пляшку, яка протягом кількох хвилин може згенерувати воду, насичену воднем.