Воднева вода для дітей: користь чи шкода?

16

січ.

Воднева вода для дітей: користь чи шкода?

   
Всі батьки турбуються за здоров'я своїх дітей, адже найгірше, що може бути - це коли хворіють діти.
   
Ми всі хочемо, щоб не було кашлю, шмарклів, температури, та й загалом - міцного здоров'я для наших малюків. Який же вибрати метод, що б не нашкодити та бути впевненим у своєму рішення?
   
Безліч досліджень дали нам відповідь на це питання - воднева вода. Звучить так просто, але при цьому, вода, насичена воднем, відкрила нам нові можливості для поліпшення здоров'я і боротьби з багатьма захворюваннями. Це підтверджують дослідження японських, корейських і американських вчених.
   
У цій статті ми розповімо про переваги водневої води та розвіємо міфічні історії побічних ефектів.
   
Безпечно для здоров'я Воднева вода - це дивовижний антиоксидант, де вода насичена молекулярним воднем в терапевтичної концентрації. На вигляд - це звичайна вода, але основна різниця в тому, що в ній міститься чистий молекулярний водень в газоподібному вигляді з необхідною терапевтичною концентрацією. При генерації такої води за допомогою генератора водневої води все побічні елементи електролізу (кисень, хлор, озон) виводяться через дренажний отвір, яким оснащений прилад. Воднева вода не має будь-яких протипоказань і вікових обмежень. Вона однаково корисна як дорослим, так і дітям.
   
Ви можете сміливо давати цю воду своїм дітям і самі побачите позитивний результат у вигляді міцного імунітету і заряду енергії дитини.
   
 
     
Антиоксидантні властивості водневої води для дітей
   
У пошуках методу дати дитині необхідну кількість антиоксидантів без зайвого цукру?
   
Уявіть, ваша дитина випиває 1 літр водневої води з концентрацією молекулярного водню 1000 ppb. У цьому випадку вона отримує антиоксидантний захист еквівалентну ситуації, коли малюк з'їдає 516 яблук або 756 бананів!
   
Молекулярний водень допомагає дітям поліпшити свою антиоксидантну систему. Ця додаткова допомога допомагає захистити тканини та клітини від окисного ушкодження в результаті радикального відновлення, що реагує з киснем. Своєю чергою, коли діти п'ють водневу воду, одним з найсильніших впливів є поліпшення якості органів і клітин організму. Підвищується активність ферментів, що призводить до збільшення енергії клітин.
   
Воднева вода сприяє поліпшенню гідратації дітей
   
Всім відомий факт, що в день потрібно випивати не менше 1,5-2 літрів чистої негазованої води, особливо дітям, що б підтримувати нормальний рівень гідратації організму. Ми не завжди можемо змусити наших дітей пити воду протягом дня, для цього нам допоможе воднева вода. Приблизно дві третини людського тіла складається з води, причому більша частина води - від 66 до 80 відсотків - зберігається в клітинах і лімфатичній системі. Підтримка цієї гідратації необхідно здійснювати на клітинному рівні. Саме тут воднева вода надає найбільш значний вплив на дітей.
   
Часто вода просто виводиться з організму дитини через сечовипускання задовго до того, як вбереться в клітини дитини. В цьому випадку діти не отримують належного зволоження.
   
Воднева вода розв'язує цю проблему, сприяючи всмоктуванню води на клітинному рівні. В результаті у дітей спостерігається поліпшення гідратації.
   
Воднева вода підтримує травлення у дітей
   
У перелік позитивних ефектів водневої води для дітей також входить поліпшення травлення. Воднева вода допомагає нам більше, ніж звичайна вода, така вода здатна стимулювати вироблення лептину та греліну в шлунку. Це регулювальні жир гормони, що відповідають за різні метаболічні функції. Коли дитина регулярно вживає водневу воду - у неї поліпшується травлення і малюк навіть не підозрює про це.
   
Вода, насичена воднем, також бореться з дитячим ожирінням. Дослідження показують, що молекули водню знижують окислювальний стрес на клітинному рівні, допомагаючи підвищити ефективність деяких метаболічних функцій. В результаті у дітей, які вживають водневу воду, спостерігається наступне: більш здоровий кишківник, підтримка здорових кишкових бактерій і загальне поліпшення самопочуття.
   
Воднева вода покращує імунну систему дітей
   
Основна частина імунної системи дитини обертається навколо здорового кишківника. Маючи це на увазі, при пошкодженні шлунково-кишкового тракту може виникнути безліч проблем зі здоров'ям. Для загального здоров'я дитини найважливіше - це здорова імунна система.
   
Воднева вода сприяє зміцненню імунної системи. Допомагаючи вивести токсини, виявлені в кишківнику, і збільшуючи секрецію здорових гормонів. Воднева вода приносить користь організму, допомагаючи йому захищатися від інфекцій і хвороб.
   
Щаслива і здорова дитина - це здоровий кишківник і міцний імунітет.
   
Водневі інгаляції
   
Водневі інгаляції допомагають впоратися із застудами, соплями та кашлем у дитини. Шляхом вдихання водню, дихання малюка стає легким і вільним. Коли водень безпосередньо потрапляє в дихальні шляхи та легені, то він пригнічує локальний окислювальний стрес в клітинах органів дихання і молекули водню знижують вироблення протизапальних цитокінів таких, як TNFa, які стимулюють запальні процеси.
   
Водневі інгаляції сприяють виведенню мокротиння з легких, тому рекомендовані при кашлі та інших захворюваннях. Молекулярний водень розріджує мокротиння, полегшує задишку і покращує опір дихальних шляхів.
   
Водневі інгаляції можна робити дитині в домашніх умовах з воднево-кисневого інгалятора H2 Pro300 або використовувати водневі пляшки з функцією інгаляції.
   
  Прекрасний варіант - портативна воднева пляшка. З нею освіжаюча воднева вода завжди буде з вами та вашою дитиною, де б ви не знаходилися. Користь для здоров'я від вживання водневої води не можна недооцінювати. Купіть генератор водневої води сьогодні, щоб використовувати водневу воду в будь-який час і в будь-якому місці.