Воднева кружка Vione Hydrogen Mug

17

січ.

Воднева кружка Vione Hydrogen Mug

   
Ми не раз згадували в наших статтях про користь водневої води і як за допомогою генератора водневої води поліпшити якість води, яку ви вживаєте щодня. Мало хто знає, що за допомогою легендарного винаходу професора А.П. Хачатряна - водневої кружки Vione Hydrogen Mug у нас з'явилося більше можливостей. У цій статті ми детально розповімо особливості цієї кружки та чому вона так популярна.
   
Воднева кружка від професора Хачатряна не має аналогів у світі та підкорила нас своєю унікальністю і тим фактом, що вона повністю виконана вручну. Тобто, кожна гуртка виробляється тільки руками за допомогою сплаву екологічних металів. Особливий інтерес викликає те, що гуртка насичує воднем не тільки питну воду, а й водомісткі продукти, такі як сік, чай, кава, молоко, смузі, алкогольні та інші напої. Кружка здатна також олужнювати рідини - підвищувати pH води до 8,5.
   
 

Особливості водневої склянки Vione Hydrogen Mug

   
 
  • Насичує воду та інші рідини активними іонами водню.
  • Трансформує любою рідина з позитивним окислювально-відновним потенціалом (ОВП) в негативно заряджену з ОВП до -500 мВ.
  • Структурує воду відповідно до рідких середовищ організму.
  • Нейтралізує хлор і солі важких металів.
  • Насичує рідини іонами магнію.
  • Додає рідини антиоксидантні властивості водню.
  • Частково ощелачивает рідини.
  • Володіє сильним бактерицидним ефектом.
  • Воду можна використовувати не тільки для пиття, але і для "пожвавлення" овочів, фруктів, ягоди та зелені.
   
   

Як впливає на наш організм

 
Будь-який напій, який буде знаходитися в кухлі до 5 хвилин насичується іонами водню. Згідно з дослідженнями учених з усього світу, ми дізналися, що коли водень потрапляє в наш організм, він не тільки краще і швидше засвоюється, а й нейтралізує вільні радикали. Вільні радикали викликають у нашому організмі окислювальний стрес, старіння клітин і появу хвороб. Антиоксиданти працюють як протиотрута, здатні нейтралізувати цей вплив і захистити наш організм від згубного впливу. В результаті цього процесу наш організм отримує значний заряд енергії, запускаючи процеси відновлення та омолодження.
   

Як використовувати водневий кухоль

   
Що б наситити рідина іонами водню, слід витримати напій в гуртку до 5 хвилин і потім відразу її випити. Не можна залишати на дуже тривалий час рідину в кружці, оскільки це призводить до корозії стінок. Якщо необхідно знезараження, рідину необхідно залишити в Hydrogen Mug на 10 і більше хвилин.
   
У нашому інтернет-магазині Akvalekar ми з радістю допоможемо вам вибрати генератор водневої води, купити водневу кружку та надати консультацію від наших спеціалістів.