Унікальні властивості іонізованої лужної «живої води»

16

січ.

Унікальні властивості іонізованої лужної «живої води»

Випиваючи понад 2,5 літри іонізованої лужної «живої води» щодня, людина може стати здоровішою й енергійнішою. Це профілактика та лікування більше ніж 200 хвороб. 
   

Здоров'я людини залежить від pH балансу організму. При зниженні параметрів pH підвищується ризик до різних захворювань. Тому важливо, щоб pH крові, pH лімфи, pH слини знаходився на високому рівні:

 • pH слини — це дуже точне зображення рівня лужних речовин, які є в міжклітинній рідині, те наскільки вони ефективні для нейтралізації кислот;

 • pH лімфи — при зниженні показника pH у лімфи знижуються противірусні та протибактеріальні функції лімфи, як фільтра крові;

 • pH крові — життєво важливий рівень pH крові в інтервалі 7,35-7,45. Кров з таким рівнем pH здатна забезпечити організм корисними речовинами та видаляти результати діяльності клітин. 

   

Чому організм окислюється?

   

97% харчових продуктів, які споживає людина, викликають утворення і затримку кислот:

 • сечова кислота — утворюється при розщепленні азотних сполук, які знаходяться в їжі — пуринів. При збільшенні концентрації кислоти в крові та тканинах, особливо в суглобах, починають накопичуватися її солі — кристали уратів;

 • жирні кислоти — при надмірному вживанні багатої вуглеводами їжі, такої як хліб і картопля, і недостатній рухливості, в організмі починають накопичуватися жирні кислоти. До таких кислот відносяться оцтова і молочна. Також ці кислоти утворюються при занятті спортом, коли для обміну речовин не вистачає кисню;

 • соляна кислота — утворюється при перетравленні їжі. Якщо концентрація кислоти підвищується, їжа вже не в змозі її нейтралізувати. В результаті - гастрит з підвищеною кислотністю шлункового соку. Лужна вода з рівнем pH 8+ знижує рівень кислоти в шлунку;

 • фосфорна кислота — при засвоєнні білків, в організмі утворюються токсичні фосфорна і сірчана кислоти. Кислоти можна нейтралізувати лужними мінералами.

   

Кислотні відходи не видаляються з організму повністю через такі причини:

 • алкоголь та куріння;

 • малорухливий спосіб життя;

 • емоційний стрес;

 • незбалансоване харчування. 

   

45+ — це вік, після якого організм не здатен повністю виводити кислотні відходи з організму. Кислоти, які залишаються, накопичуються в різних частинах тіла, що призводить до окислення організму. 

Як протидіяти окисленню організму?

     
Звичайно для цього потрібно вести здоровий спосіб житті: займатись спортом, правильно харчуватись і відмовитись від куріння та алкоголю. Найперше, що допоможе запобігти окисленню організму — пити іонізовану лужну «‎живу воду»‎. Це найпростіший, найефективніший і фінансово доцільний спосіб відновити кислотно-лужний баланс тіла.
   
 

1. Іонізована лужна жива вода має pH 8 - 11

   
 

Іонізована лужна вода допомагає збалансувати хімічний склад тіла і підтримувати оптимальний рівень pH. Питна лужна вода покращує здатність організму утримувати кислоти та вимивати кислотні залишки.

   

Рівень pH тканин, біологічних рідин і органів чітко регулюється. Організм підтримує рівень pH крові на рівні 7,35-7,45. Ферменти та інші білки правильно функціонують в цьому оптимальному діапазоні pH.

Підкисляючи продукти в нашому раціоні (наприклад, м'ясо, крохмаль, цукор, алкоголь і інші оброблені харчові продукти) можуть викликати в організмі навантаження для підтримання балансу pH в цьому оптимальному діапазоні.

     

Організм використовує безліч методів для підтримки значень pH в оптимальному діапазоні. Що найбільш важливо, він заснований на рідинах з високим pH, таких як вода, які діють як розчинники для нейтралізації кислотних залишків. Він також використовує електролітні буфери, такі як натрій, кальцій, магній і калій, для зв'язування кислот, які потім видаляються з сечею.

Але деякі з методів, які він використовує для регулювання pH, можуть мати негативні наслідки в довгостроковій перспективі. Люди з зазвичай кислою статурою, як правило, мають:
   
 • слабкішу імунну систему;
 • можуть відчувати загальне фізичне погіршення, емоційне напруження і тривогу;
 • поганий обмін речовин;
 • слабшу систему виділення і схильність до запорів.
   
Люди, організм яких протягом тривалого часу окислений, також схильні до таких захворювань, як гепатит, рак, параліч, гіпертонія, хвороби серця, діабет, нервозність і інші.
   
Регулярне вживання іонізованої лужної питної води, приготовленої в електроактиваторі води, може допомогти вивести з організму залишки кислоти та відновити оптимальний баланс pH.
   

2. Негативний ОВП як у крові та лімфи.

     
ОВП (окислювально-відновний потенціал або редокс-потенціал) — це міра присутності окислювачів або відновників в рідинах (в тому числі воді).
   
  Рідина з нижчим (більш негативним) ОВП матиме тенденцію втрачати електрон і називається «відновленим».
   
Рідина з вищим (більше позитивним) ОВП матиме тенденцію до накопичення електронів і вважається «окислювачем».
   

ОВП рідини вимірюється в мілівольтах (мВ) за допомогою спеціалізованого приладу.

Чим негативніше значення ОВП, тим більше у рідини схильність віддавати електрони та ця схильність зменшується в міру збільшення ОВП до вищих (позитивних) значень.
   

Іонізована лужна вода має значення ОВП негативне (як правило, нижче -150 -400 мВ при рівнях pH від 8,6 до 9,5) і може зменшуватися до -800 -1000 мВ при рівнях pH 10,5-11 (варто зазначити, що на значення ОВП рівень pH впливає опосередковано і немає прямої залежності).

Активатори водиздатні опускати ОВП води до -1000 мВ.

   
3. Водень 500 - 1000+ ppb - потужний антиоксидант.
   
 

Водень визнаний світовим лідером по антиоксидантним властивостям.

Завдяки своєму найменшому розміру (найперший елемент в таблиці Менделєєва), водень ідеально проникає і поширюється по тілу:

 • вже через 30 секунд водень потрапляє в кровотік;
 • через 10 хвилин водень досягає мозку і репродуктивних органів;
 • через 30 хвилин водень повністю поширюється по тілу і нейтралізовує окислювачі.
   
Вражає антиоксидантна активність молекулярного водню в порівняння з вітамінами та антиоксидантами.
   

Уявіть, ви випиваєте 1 літр водневої води з концентрацією молекулярного водню 1000 ppb. У цьому випадку, ви отримаєте антиоксидантний захист еквівалентний ситуації, коли ви з'їдаєте 516 яблук або 756 бананів.

Електроактиватори води дозволяють насичувати воду воднем, концентрація яких близько до 1000 ppb при рівні іонізації води 9-9,5 ph.
     

4. Менша молекулярна структура —  найкраща проникність в клітини

 
   

Іонізована лужна вода, зазвичай відома як мікрокластерна вода, має менші молекулярні структури — легко проникають і швидко всмоктуються в клітини тіла при споживанні. Лужна вода має найменше водне скупчення, шестисторонню воду і щільне скупчення (54 Гц), тому вона може всмоктуватися в організм і сприяти поліпшенню обміну речовин.

   
   

Є ряд простих експериментів для демонстрації кращої проникності електроактивованої води.

   

1-й експеримент по засвоюваності електроактивованої води «Зелений чай»

Зелений чай не так легко заварити в холодній воді. Однак він добре забарвлюється в іонізованій лужній воді. Візьміть два однакових пакетиків з зеленим чаєм, покладіть в прозорі склянки та залийте одну склянку іонізованою електроактивованою водою, а другий - звичайною водою (вода в обох випадках повинна бути холодною, в ідеалі однакової температури). Далі, ви наочно побачите, як стакан, наповнений активованою водою, буде фарбуватися швидше і насиченіше, ніж склянка зі звичайною фільтрованою водою.

   

2-й експеримент по засвоюваності електроактивованої води «Зелений чай»

Звичайна вода не розчиняє жир, а тільки відокремлює жир. Однак замочування шматочка м'яса в електроактивованій воді протягом 30 хвилин або близько того повністю розчиняє жир м'яса. Перш ніж готувати м'ясо на грилі або готувати їжу з використанням м'яса, замочіть м'ясо в лужній іонізованій воді приблизно на 30 хвилин. Це зменшить жирний смак і поліпшить смак м'яса.

   

3-й експеримент по засвоюваності електроактивованої води «Зелений чай»

Скріпка у звичайній воді або просто в очищеній воді стає іржавою. Однак цього не спостерігається в активованій воді після іонізатора. Згідно з експериментом дослідників компанії KYK скріпка не іржавіла протягом одного року (місткість була закрита).
   

5. Містить життєво важливі лужні мінерали

 
   

Дуже важливо, щоб організм щодня отримував необхідну кількість мінеральних речовин. Вони необхідні для процесів обміну речовин організму, вони також входять до складу багатьох тканин, і складають близько 4-5% всієї маси людського тіла. До таких мінералів відносяться:

 • кальцій (Са),

 • калій (К), 

 • натрій (Na),

 • магній (Mg) і інші мікроелементи.

   
 

Коли в їжі не вистачає кальцію, витрачаються його запаси, накопичені в організмі. Тоді з плином часу можуть пом'якшити кістки, з'явитися судоми, посилитися чутливість нервової системи.

   

Натрій і калій дуже важливі для водообміну між клітинами та рідинами організму, для утворення нервових імпульсів, для відчуття чутливості м'язів і серця. Натрій і калій допомагають регулювати кислотно-лужний баланс, pH крові. Від оптимального співвідношення натрію і калію залежить нормальна діяльність організму.

   

Магній необхідний для діяльності нервових клітин, роботи серця і синтезу білків. Через його нестачу підвищується чутливість нервової системи, виникає загроза виникнення судом м'язів, атеросклерозу, аритмії серця.

   

Електроактиватори води насичують іонізовану воду додатковою кількістю активних іонів лужних мінералів, які беруться в процесі електролізу солей у воді.

Для простоти, уявіть, що у звичайній питній воді присутня кухонна сіль NaCl. Завдяки електролізу NaCl розщеплюється на Na + і Cl-. Na + притягується до негативно зарядженого катода (разом з іншими лужними мінералами - K +, Mg + 2, Ca + 2, які находяться в складі інших солей у воді). Саме в місткісті з катодом утворюється іонізована лужна вода.

   
6. Збагачує кров киснем
   
 

У іонізованій лужній воді є надлишок кисню. Він формується внаслідок наявності атома кисню в іонах гідроксилу OH-.

Оскільки кров на 90% складається з води, чим більше випивається іонізованої лужної води, тим більше кисню надходить в тіло.

   

Де кисень — там життя та енергія:

 • з киснем в тканини та клітини організму потрапляють поживні речовини та енергія;
 • молекули активного кисню знищують бактерії та віруси.
   

Процес обміну речовин сильно залежить від достатньої кількості кисню. При нестачі кисню вуглеводи розщеплюються в повному обсязі, відбувається процес закисання організму, що пов'язане з виникненням багатьох захворювань, аж до раку.

   

При щоденному профілактичному вживанні іонізованої лужної води:

 • кров постійно забезпечується киснем;
 • відчувається наплив енергії;
 • активізується мозкова діяльність.
   

Високе значення pH крові обумовлює і необхідну здатність крові нейтралізувати та видаляти кислотні відходи.

   

Важливо відзначити, що рівень pH електролізної активованої води зростає шляхом вищого вмісту іонів гідроксилу OH.

   
Щоб мати можливість пити щоденного іонізовану лужну «живу воду», вам потрібно купити іонізатор води. В нашому каталозі є різні моделі пристроїв обирайте той, який найкраще підходить вам по функціональності та ціні.