Що таке іонізована вода і чи потрібно її вживати

16

січ.

Що таке іонізована вода і чи потрібно її вживати

   
Іонізована вода - це потужний антиоксидант і стимулятор, який допомагає для покращення здоров'я людини.
   
За допомогою електролізу води можна отримати іонізовану воду, зазвичай для цього використовують спеціальний прилад - активатор води. За допомогою електролізу, молекули води розпадаються на іони водню і гідроксиду, а при цьому солі, які є у воді, діляться на позитивні іони кальцію, магнію, калію і натрію, а також на негативні іони хлору, сірки, фосфору.
   
Катод (спеціальний електрод), притягує до себе іони лужних металів, кальцію, натрію, калію і гідроксиду. За допомогою цих процесів ми отримуємо іонізовану лужну воду, її також часто називають живою водою. Водночас електрод анод притягує до себе кислотні іони хлору, фосфору, сірки та водню, і ми можемо отримати іонізовану кислотну воду. Таку воду називають мертвою водою.
   
При вживанні живої води виводиться велика частина вільних радикалів і токсинів, які часто призводять до старіння нашого організму і тіла. Наукові дослідження аргументували, що іонізована вода сприяє:
   
- виведенню шлаків і токсинів з організму;
   
- нейтралізації негативного впливу куріння та алкоголю;
   
- стимулюванні імунітету;
   
- насичення організму енергією;
   
- нормалізації кров'яного тиску;
   
- зниження холестерину і поліпшення обміну речовин.
   
 
   
4 головних причини пити іонізовану воду
   
  1. Відновлює баланс pH в організмі - іонізована вода містить вищий рівень pH, ніж звичайна питна вода, що сприяє зниженню рівня кислотності в організмі. pH позначає рівні кислоти або лугу, які містяться в речовині, його вимірюють від 0 до 14. Чим нижче число, тим більш кислий. Нормальна питна вода зазвичай має нейтральний pH 7, а лужна вода зазвичай має pH 8 або 9. Результати показують, що жива вода корисніше, оскільки вона здатна ефективно нейтралізувати кислоту в нашому тілі в порівнянні з іншими водами.
  2. Підвищує рівень енергії. У наукових дослідженнях відзначається, що занадто багато кислоти в організмі може привести до втрати енергії, збільшенні стомлюваності та сонливості. Встановлено, що лужна вода є єдиним джерелом відновлення кислотного рівня в організмі, вона також може відновлювати рівень енергії, які були виведені.
  3. Поліпшення гідратації в порівнянні з іншою водою. Згідно з журналом Міжнародного товариства спортивного харчування, іонізована вода сприяє підвищенню зволожувальних дій внаслідок в'язкості крові в порівнянні зі звичайною водою. В'язкість крові - це вимірюваний рівень гідратації. Коли в нашому організмі низька в'язкість крові, наш рівень гідратації повинен бути вище. У цьому тематичному дослідженні учасникам давали пити воду після тренування, одна група людей пила лужну воду, а інша група звичайну очищену воду. У тих, хто вживав живу воду, їх в'язкість знизилася приблизно до 6,30% в порівнянні з тими, хто вживав звичайну воду, зі зниженням в середньому 3,36%.
  4. Зменшити ознаки старіння - до 70% рідини в організмі - вода. Вода необхідна для підтримки здоров'я і правильного функціонування наших органів. Якщо вміст води в будь-яких конкретних частинах тіла (наприклад, шкірі, м'язах і органах) знижується, то здоров'я цих конкретних частин тіла погіршується. Ви будете виглядати та відчувати себе старіше. Іонізована вода містить антиоксиданти, які сильно зволожують і фільтрують вільні радикали в нашому тілі, отже, зупиняють процес старіння клітин, зберігаючи їх здоровими.
   
Для приготування живої води можна купити прилад живої та мертвої води. Активатори води бувають проточні, проточні під раковину, непротічні та непротічні портативні, наприклад непротічний портативний іонізатор води Акватор не тільки допоможе вам приготувати живу і мертву воду, а він ще й має функцію сріблення води.
   
Більше про користь іонізованої води ви можете прочитати в розділі «Здоров'я», де ми щотижня публікуємо різні наукові дослідження на тему впливу іонізованої води на наш організм. Також в розділі «Дослідження» ви можете ознайомитися з інформацією про іонізовану воду.