Приготування живої та мертвої води

16

січ.

Приготування живої та мертвої води

   
Ми всі знаємо, що людині потрібно пити достатньо води щодня. Про це говорять лікарі та дієтологи, журнали про харчування, прихильники здорового способу життя. Однак у всіх цих статтях і рекомендаціях на перший план завжди виносять «потрібно», ніж «чому».
   
Чому обирають живу та мертву воду?
   
Живу і мертву воду отримують шляхом електролізу звичайної води. Кисла вода - готується за допомогою позитивно зарядженого анода, так само її називають мертвою водою, а лужна вода - готується за допомогою негативного катода - це жива вода.
   
Лікування живою і мертвою водою
   
Жива вода - це лужний розчин, що володіє сильними властивостями біостимулятора. pH такої води 8,5 - 10,5. Вона прекрасно відновлює імунну систему організму, забезпечує антиоксидантний захист, джерело життєвої енергії. Жива вода активізує всі біологічні процеси організму, підвищує кров'яний тиск, покращує апетит, обмін речовин і загальний стан здоров'я.
   
Мертва вода - це ідеальний бактерицидний і дезинфікуючий засіб. Її кислотність від 2,5 до 3,5. З її допомогою можна полоскати ніс, рот і горло при застуді. Мертвою водою дезінфікують одяг, меблі, приміщення і навіть землю. Така вода заспокоює нерви, покращує сон, зменшує болі в суглобах. Мертвою водою також корисно полоскати рот після їжі - що б не кровоточили ясна, поступово розчиняючи камені.
   
Жива і мертва вода поєднує в собі два важливі параметри: pH і окислювально-відновний потенціал (ОВП). pH характеризує кислотність середовища. Якщо pH більше ніж 7, середовище лужне, якщо нижче - кисла. Таку воду легко приготувати в домашніх умовах, якщо купити прилад для живої води.
   
Практично всі захворювання мають одну причину - занадто окиснений організм. Оскільки в крові у нас pH в межах 7,35 -7,45, людям дуже важливо щодня пити воду з лужним pH - живу воду. Мертва вода окислює наш організм, жива вода, навпаки, олужнює. Все внутрішнє середовище має бути лужним, інакше організм вийде з ладу.
   
  Особливості живої води:
   
 1. Високий рівень pH (лужна вода) - негативний заряд католіту.
 2. Є природним біостимулятором - забезпечує антиоксидантний захист організму.
 3. Жива вода стимулює обмін речовин, покращує кровообіг в тканинах, підвищує артеріальний тиск у гіпотоніків, покращує апетит і травлення.
 4. Сприяє регенерації слизової оболонки товстої кишки з повним відновленням функції кишківника.
 5. Жива вода - потужний стимулятор біологічних процесів, має високі екстрагуючи та розчинні властивості.
 6. Покращує детоксикаційну функцію печінки.
 7. Жива вода забезпечує швидке загоєння ран, включаючи пролежні, опіки, трофічні виразки, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки.
 8. Розгладжує зморшки, пом'якшує шкіру, покращує зовнішній вигляд і структуру волосся, справляється з проблемою лупи.
 9. Жива вода стимулює перенесення кисню та електронів із зовнішнього середовища в клітини, що нормалізує окислювально-відновні та метаболічні процеси в клітинах. Підвищує активність клітин крові, тонізує центральну нервову систему і поперечносмугасті скелетні м'язи.
 10. Сприяє швидкому відновленню корисних речовин з усього, тому трав'яний чай і трав'яні ванни в лужній воді особливо корисні, оскільки трава найкраще заварюється. Їжа, приготована в живій воді, набагато смачніше і корисніше.
   
Особливості мертвої води
   
 1. Низький рівень pH (кисла вода) - позитивний заряд аноліта.
 2. Володіє антисептичними, протиалергічні, підсушуючим, глистогінним, протисвербіжним і протизапальними властивостями.
 3. Для внутрішнього застосування мертва вода знижує артеріальний тиск у гіпертоніків, регулює перетин потоку в кровоносних судинах і покращує дренаж через їх стінки, усуває застій крові.
 4. Сприяє розчиненню каменів у жовчному міхурі, жовчних шляхах, печінці, нирках.
 5. Мертва вода зменшує біль в суглобах.
 6. Виявляє легку заспокійливу дію на центральну нервову систему, знижує м'язовий тонус.
 7. Мертва вода покращує виведення з організму шкідливих продуктів обміну. Прекрасно очищає зсередини та зовні.
 8. Відновлює функції потових, слинних, сальних, слізних і ендокринних залоз, а також шлунково-кишкового тракту.
   
Приготування живої та мертвої води Для приготування досить купити прилад для отримання живої та мертвої води. Активатор живої та мертвої води купити можна в нашому інтернет-магазині Аквалекарь. Активатори води бувають проточні, проточні під раковину, непротічні та непротічні портативні, наприклад непротічний портативний іонізатор води Акватор не тільки допоможе вам приготувати живу і мертву воду, а він ще й має функцію сріблення води. Прилад Акватор (аналог Аквалайф) виготовляє до 2,3 літра живий лужної води та до 0,7 літра мертвої кислої води в залежності від моделі іонізатора. Іонізатори води Aquator ідеально підходять для використання всієї родини - компактні, портативні та безпечні.