Очищення повітря в квартирі. Як боротися із забруднювачами

17

січ.

Очищення повітря в квартирі. Як боротися із забруднювачами

   
Світ змінюється і люди разом з ним. Ми звикли їздити ближче до моря та океану, в гори, щоб не тільки відпочити від міської метушні, а й подихати свіжим і чистим повітрям. Відтоді як світ зіткнувся з COVID19 люди стали ще частіше замислюватися про якість і чистоту повітря, яким ми дихаємо.
   
Наша квартира - це наш захисток, де ми відпочиваємо після довгого дня, роблячи глибокий вдих і розслабляючись. Але наскільки чисте і здорове повітря у нашій квартирі?
   
За даними Агентства з навколишнього середовища, повітря в приміщенні може бути в 5 разів більше забрудненим, ніж повітря зовні. Безліч досліджень, в тому числі дослідження Всесвітньої організації охорони здоров'я, прийшли до висновку, що якість повітря впливає на наше здоров'я. Сьогодні ми можемо використовувати іонізацію повітря, щоб зберегти повітря в нашій квартирі свіжим і здоровим. Біполярна іонізація повітря може вберегти нас від безлічі факторів, які знаходяться поза нашим контролем.
   
 

П'ять поширених джерел, які забруднюють повітря в приміщенні

   
 
  • Пил, забруднення повітря частинками та пасивне куріння - перше являє собою поєднання сировини та подразників, включаючи пилових кліщів, фекалії пилових кліщів, волокна, волосся, клітини шкіри та бактерії. Крім того, у великих містах пил може також містити частки диму і сажі з атмосфери. Джерела включають будівельні майданчики, грунтові дороги, поля або пожежі. Ці частки утворюються в атмосфері в результаті складних реакцій між хімічними речовинами, такими як діоксид сірки та оксиди азоту, які є забруднювачами, що викидаються електростанціями, промисловими підприємствами та автомобілями.
  • Леткі органічні сполуки (ЛОС) - це хімічні речовини, які переносяться по повітрю і постійно використовуються в компонентах побутових товарів (фарби, лаки та віск містять органічні розчинники, чистячі засоби, дезінфекційні, косметичні та знежирюючі засоби). Навіть будівельні матеріали та меблі можуть виділяти ЛОС.
  • Пилок - велика частина пилку, що викликає алергічні реакції, надходить з дерев, бур'янів і трав. Кожну весну, літо та осінь рослини випускають крихітні зерна пилку, щоб удобрювати інші рослини того ж виду. За даними Фонду алергії та астми, ці маленькі, легкі, сухі частинки пилку подорожують за вітром.
  • Цвіль - присутня в приміщенні та на відкритому повітрі, спори цвілі або інших грибів можуть викликати симптоми алергії, схожі на пилок. Зовнішня цвіль є сезонною, але кімнатна цвіль може рости круглий рік на горщиках, продуктах харчування, дереві, тканині, ізоляційних матеріалах і гіпсокартоні. Домашня цвіль часто зустрічається в місцях з підвищеною вологістю або пошкодженими водою.
  • Лупа і запах домашніх тварин. У 3 з 10 осіб є алергія на домашніх тварин. Насправді алергія на домашніх тварин - це надмірна реакція нашої імунної системи на нешкідливі білки в сечі, слині або лупи (змертвілі клітини шкіри) домашніх тварин.
   
   

Тривала дія поганої якості повітря

   
  Тривала дія поганої якості повітря стає набагато серйознішою і може включати:
   
  • Респіраторні захворювання, такі як хронічна обструктивна хвороба легень (або ХОХЛ);
  • Хвороба серця;
  • Рак.
   
 

Ідеальне рішення для забезпечення якості повітря

 
Біполярні іонізатори повітря GPS - ідеальне рішення для забезпечення якості повітря у квартирі
   
Це запатентована технологія NPBI, яка очищає повітря, включаючи іони в простір через повітряний потік в нашу систему вентиляції. Технологія забезпечує повітря в приміщенні, вільний від озону та інших шкідливих побічних продуктів. Завдяки NPBI продукти GPS покращують якість повітря, зменшуючи кількість летючих в повітрі твердих частинок, запахів і патогенних мікроорганізмів, а також знижуючи споживання енергії.
   
Під час процесу іонізації контакт з іонами руйнує поверхневі білки патогенів, роблячи їх неактивними та нездатними до поширення. Після цього вчені розуміють, що COVID-19 може передаватися через аерозолі - крихітні краплі, які майже в 10 000 разів менше людської волосини. Лабораторне дослідження показали, що технології біполярної іонізації протягом 60 хвилин в повітрі знижується активний атипової пневмонії-COV-2 на 98%.
   
Отримати консультацію та купити іонізатор повітря ви можете в нашому інтернет-магазині Аквалекарь.