Іригатор для зубів водневий Sterilizer Pik. Новинка з Кореї

16

січ.

Іригатор для зубів водневий Sterilizer Pik. Новинка з Кореї

Іригатор для порожнини рота - це портативний девайс, який призначений для догляду за ротовою порожниною і завдяки сильному струмені води допомагає видаляти залишки їжі, зубний наліт і бактерії між зубами і яснами.

Що ми знаємо про іригатор для ротової порожнини

   

На сьогодні є чотири типи іригаторів для порожнини рота:

Іригатори стаціонарні - мало хороший варіант для використання, оскільки це важкі та незручні пристрої. Вимагає постійного живлення від розетки.

Портативні іригатори - бездротовий варіант, найчастіше живляться від батареї, невеликі та компактні моделі. Вони найбільш зручні та чудово підходять для тих, хто постійно подорожує.

Проточні іригатори, які встановлюється на крані. Це найвідоміший тип іригаторів. Його шланг під'єднується до водопровідного крана для отримання води. Недоліком моделей цього типу є погана маневровість і не зручність у зверненні.

 

Переваги водневого іригатора для порожнини рота

   

Sterilizer Pik - це перший у світі іригатор для порожнини рота з вбудованим генератором HOCL (хлорнуватисті кислоти) на основі електролізу водопровідної води. Ефективний для стерилізації разом зі зрошенням під високим тиском. Це новий тип іригатора для порожнини рота, в якому для чищення зубів використовується воднева вода. Воднева вода володіє реальною стерилізуючою дією, на відміну від звичайної водопровідної води, використовуваної у звичайних іригаторів для порожнини рота, які не володіють дезінфекційними властивостями.

   

Особливості

   

Досягає 99,9% ефективності в стерилізації великої кількості бактерій в роті та дезодорації, використовуючи тільки водневу воду;

Генератор HOCL - пластинчастий електрод Smart Platinum з титановим покриттям, встановлений для найвищої продуктивності електролізу;

Водонепроникність IPX7 - витримує глибину до 1 метра протягом 30 хвилин;

Бездротова зарядка - портативний для використання в дорозі або в невеликих приміщеннях;

Наконечник з обертанням на 360 градусів.

   

Постійне застосування водневого іригатора це:

   
  • профілактика різних хвороб зубів, в тому числі стоматиту і каріозних поразок, викликаних поганою гігієною ротової порожнини;
  • зміцнення м'яких тканин ясен, усунення кровоточивості та профілактика запальних процесів (пародонтит, гінгівіт);
  • повне видалення шматочків їжі та зубного нальоту, що призводить до усунення неприємного запаху з рота;
  • догляд за ортодонтичними пристосуваннями, в тому числі брекетами, мостовидними протезами та іншими видами імплантів.
   

У нашому інтернет-магазині Akvalekar ви можете купити іригатор для порожнини рота Sterilizer Pik від корейського виробника. Ми є офіційним дистриб'ютором і завжди можемо вас проконсультувати.