Іонізатор води паличка Aquaspectre Mineral (Vione)

17

січ.

Іонізатор води паличка Aquaspectre Mineral (Vione)

   
У пошуках пристрою для приготування іонізованої води на просторах інтернету ми часто зустрічаємо згадку про мінеральну паличку. Іонізатор-мінеральна паличка Vione, розроблена професором Хачатряном, користується величезним попитом на ринку, як зручний портативний пристрій для поліпшення якості води.
   
 

Що таке лужна вода?

   
Лужна вода - це вода, яка була іонізована, що означає підвищення рівня pH води. Рівень pH - це число, яке вимірює, наскільки кислим або лужним є речовина за шкалою від 0 до 14. Наприклад, якщо рівень дорівнює 1, це означає, що рідина дуже кисла, а якщо 13 воно дуже лужне. Лужна вода має рівень pH близько 8 або 9, а рівень pH звичайної водопровідної води дорівнює 7, що є нейтральним. Вважається, що лужна вода допомагає людям з підвищеною кислотністю, бо дає змогу нейтралізувати кислоту в організмі завдяки своїй лужній природі. Цей процес нейтралізації кислот в організмі допомагає запобігти різним захворюванням. Є способи підвищити лужні властивості води за допомогою спеціальних пристроїв - активаторів води, які підвищують рівень pH, перетворюючи звичайну водопровідну воду з нейтрального pH на лужний.
   

Як швидко приготувати лужну воду

 
Іонізатор - мінеральна паличка VIONE MINERAL - простий, зручний портативний пристрій, який перетворює водопровідну або бутильовану воду в лужну питну воду з високим pH, насичуючи воду корисними мінералами та антиоксидантними властивостями.
   
   
Перше, що робить мінеральна паличка - це знижує окислювально-відновний потенціал від -150 до -650 МВ, з таким ОВП вода засвоюється організмом краще. Друге, збагачує воду воднем. Воднева вода - це потужний антиоксидант. Третій параметр - це pH. pH звичайної води нейтральний, в ідеалі, що б він був 8-9 pH. Четвертий параметр, це насичення води корисними мінералами - іонами Mg2 +, K +, Ca2 +, Na +. Внаслідок чого він впливає на всі ці параметри? Сам корпус палички - це харчова нержавіюча сталь в які запечені кульки з цим мінералами. Процес є повністю екологічним. Паличка в середньому розрахована на обсяг води від 0.3 до 1 літра. Звичайно, її можна кидати й в великі місткості, але тоді процес збагачення води мінералами та іншими позитивними якостями буде довше 30 хвилин. Термін служби такої палички від 4 до 6 місяців, що залежить від якості вихідної води.
   

Переваги води з мінеральною паличкою

   
1. Регулює баланс pH для більш лужного середовища для життєвої сили та гармонії.
   
2. Знижує рівень ліпідів в крові та знижує кров'яний тиск.
   
3. Регулює функцію шлунково-кишкового тракту.
   
4. Сприяє метаболізму людини та підвищує імунітет.
   
5. Висока розчинююча здатність лужної води зв'язує токсини в нашому організмі, забезпечуючи ефективне видалення токсинів.
   
6. Захищає печінку від шкідливого впливу алкоголю і нікотину.
   
7. Потужний антиоксидант: негативно зарядженої ООП від -150 до -650 МВ.
   
У нашому інтернет-магазині Аквалекарь у вас є можливість купити іонізатор-мінеральну паличку і також ознайомиться та придбати іонізатор води.