Іонізатор срібла для води. Срібна вода в домашніх умовах

16

січ.

Іонізатор срібла для води. Срібна вода в домашніх умовах

Іонізація сріблом - це технологія не хімічного очищення води, яка вважається найбільш ефективним клінічним засобом профілактики та лікування не тільки від бактерій, а й вірусів. Під час цієї обробки іони систематично вводяться в воду з використанням методу без побічних продуктів.

Срібло - це мікроелемент, незамінний для підтримки здоров'я організму, особливо в залозах внутрішньої секреції, головному мозку, печінки та кісткової тканини. З давніх часів він широко відомий своїми лікувальними та антибактеріальними властивостями.

Як іони срібла впливають на бактерії?

   

Користь срібла, як дезінфекційний засіб, ще було доведена в дев'ятнадцятому столітті низкою успішних експериментів. У 1893 році швейцарський біолог К. Негелі виявив, що деякі метали, в тому числі срібло, проявляють свої бактерицидні властивості при розчиненні в воді. Пізніші дослідження, особливо робота російського академіка Л. Кульського, підтвердили це і прийшли до висновку, що саме іони срібла та іонні з'єднання фактично вбивають патогенні мікроорганізми. Що ще більш важливо, дослідження показали, що срібло не тільки бореться зі збудниками хвороб, але й усувають вироблені їм токсини. Слід врахувати, що бактерицидна дія срібла не впливає на мікрофлору кишківника, що робить його безпечним для внутрішнього застосування.

   

Посріблена вода: природний антибіотик

   

Посріблена вода - це вода, збагачена позитивними іонами срібла, що надає їй особливі антибактеріальні властивості. Іони срібла рухаються до стінок бактеріальних клітин і бувши меншими за розміром, легко проникають всередину. Потрапляючи всередину, вони порушують синтез бактеріальних ферментів і білків, тим самим вбиваючи весь мікроорганізм.

Однак вплив посрібленою води залежить від концентрації в ній іонів срібла, яка вимірюється в міліграмах на літр. Чим більше концентрація, тим сильніше бактерицидний вплив практично на всі мікроорганізми та тим швидше дія.

Посріблена вода має виняткову здатність долати віруси та грибки, а також бактерії. Як природний антибіотик срібло впливає на більш ніж 650 видів мікроорганізмів, тоді як звичайні антибіотики впливають тільки на 5-10. Вчені не виявили будь-якої бактеріальної адаптації до антимікробної дії срібла.

Переваги іонізатора води Акватор з унікальною функцією осріблення

   

Наші предки використовували срібний посуд, столові прибори, монети та інші предмети для профілактики та знезараження води. Однак їх столове срібло було зроблено з різних сплавів, а не з чистого срібла. Токсичні домішки металів потрапляли в воду разом зі сріблом, знижуючи її якість і навіть викликаючи несприятливі наслідки для тих, хто їх вживав.

Завдяки досягненням науки та техніки, ми далеко пішли від цих примітивних методів сріблення води. У нашому інтернет-магазині ви можете купити новий, ефективний і безпечний активатор води з унікальною функцією сріблення води. Іонізатор води Aquator використовує електроліз, щоб зробити точну кількість іонів срібла з 99,9% срібла, який поставляється у вигляді спеціального електрода.

Для сріблення підходить водопровідна або питна вода будь-якого іншого типу. Однак дослідження показали, що надлишок хлоридів і сульфатів, часто присутніх у водопровідній воді, знижує бактерицидну дію іонів срібла. Навпаки, бактерицидну дію срібла сильніше в лужній воді (pH = 8-9).

З електроактиватором води Aquator ви можете скористатися перевагами живої та мертвої води для досягнення найкращих результатів: функція виробництва іонізованої лужної води та функція сріблення води готові до використання по черзі.